Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyszerűen nem bírom elviselni...

Egyszerűen nem bírom elviselni az embereket. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Sokszor jár az a fejembe ha pl utazok hogy mindenki rajtam röhög és van amikor már remegek és mindig azon gondolkodom hogy összeesküdnek velem és ezt nem viccből mondom én ezt nagyon komolyan gondolom. Sokszor valaki már a beszélgetésével és a jelenlétével is idegesít pedig nem bántott és nem mondott semmi olyasmit amivel ezt ki érdemelte volna.

Idegesít ha panaszkodnak én akkor se panaszkodtam mikor csontjaim eltörtek még a saját családomat se tudom elviselni jó formán és mindig gyanakszom a hátam mögé nézek.

Nem tudok senki megbízni senki be se furcsa ha megkérnek az emberek segítek nekik stb... magammal is nagyon szigorú vagyok ha valamit megígérek és nem tartok be megszoktam magamat büntetni különféle módokon ebből kifolyólag nagyon komolyan ki szoktam verni a balhét ha valaki nem tartja be azt amit ígért. Ellököm magamtól barátokat ha van valami normális összeveszünk valamin tudom hogy megfogom bánni de mégis csinálom.

Ahogy egyre idősebb leszek azt veszem észre társadalmunk egyre romlottabb és gusztustalanabb maga a fertő olyasmiket csinálnak ami számomra gusztustalan ezzel nem azt mondom hogy nekem nincsenek hibáim mert igen is vannak és ezt el is ismerem.

Mielőtt valaki azt mondja hogy ezt viccből írom le akkor azt el kell szomorítanom mert tényleg így van.



2017. jún. 5. 08:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
78%
Pszihológus és pszihiáter is van ingyenesen, tb alapon...de tudom hogy könnyebb kifogást keresni, meg fetrengeni a világfájdalomban, mint ténylegesen megoldani a problémákat.
2017. jún. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Neked egyedül magaddal van bajod, azzal amit csinálsz, amilyen vagy, egyáltalán nem vagy megelégedve??!!

1/ Változtass magadon különben egyedül maradsz örökkön örökké. :(

2/ vegyél egy szigetet amin csak te vagy, talán az állatokat elturod majd magad mellett, vagy ok téged? Ki tudja. :) lol.

2017. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Kedves vagy hogy ajánlod a tb alapú szolgáltatást. Tisztába vagy a magyar egészségüggyel?
2017. jún. 6. 14:27
 14/14 anonim ***** válasza:
am ha elhagyod a serdulokort egyszerubb lesz ;)
2017. jún. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!