Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a legjobb barátnőm...

Szerintetek a legjobb barátnőm szégyell engem?

Figyelt kérdés
Egy több éves barátságról van szó... Nagyon sok mindenen mentünk keresztűl, sok veszekedés volt, de pár óra és szent a béke, volt egy rendőrségi ügyünk ami semmi komoly, de ő hazudott azért, hogy engem mentsen és többször kiállt mellettem és én is mellette, mindenbe segítettük egymást, voltak közös bulik, közös programok, stb. közös munkahelyünk volt (lépcsőház takarítás), de ő felmondott és gyárba ment dolgozni... Viszont azóta nagyon furi lett... Napokra eltünik, alig beszélünk, volt, hogy a telót se vette fel, nincsenek közös bulik, nincs közös programok, nincs semmi... Ha hívom mostanába felveszi és ma tök jól sokáig beszélgetünk, de előtte pár nappal kijelentette elégedjek meg azzal, hogy fb-n beszélünk ha nem tetszik akkor felejtsem el, de oda se jár fel... Próbáltam közös programot csinálni, de nemet mondott, hívtam discoba a kedvencére, de azt mondta akkor dolgozik meg most is aztán elszólta magát, hogy discoba hívta az öccsét meg annak a csaját... Azt mondta nincs ideje rám... Szerintetek mi a baj?

2014. máj. 1. 02:41
 1/6 A kérdező kommentje:
volt egy komolyabb veszekedés sorozatunk is, fél évig nem álltunk szóba egymással, egy másik csaj tele dumálta a fejét, de fél év után ő keresett, hogy békűljünk ki és ezt is túlélte a barátságunk, legutóbb is vagy 2 hete veszekedtünk ott hagytuk egymást 10 perccel rá hívott, hogy nem akar összeveszni velem... Nem tudom mi történt vele? Olyan mintha nem akarna velem mutatkozni... mintha szégyellné, hogy takarítok... egyszer mondta, hogy legszívesebben törölné az életéből a takarítást... Mi a véleményetek? (keresem az új állást én is csak nem olyan egyszerű)
2014. máj. 1. 02:52
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért? Talán betanított munkásként dolgozni magasabb rendű class?


Nem tudom, mi a baj, de máskor sem volt felhőtlen a kapcsolatotok.

Ne foglalkozz vele, majd fél év múlva jelentkezik újból.

2014. máj. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha igy viselkedik,akkor õ nem a barátnõd!
2014. máj. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
lehet (de ne sértődj meg nem azért mondom) kicsit rádunt és ezért kicsit visszább vett ebből a dologból de kis idő múlva úgy is rájön hogy te vagy a legjobb barátja csak most úgy "érezheti" kell neki egy kis szünet
2014. máj. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem mondd meg neki egy személyes találkozóban hogy mi a bajod ! (de ha nem akar menni ) írd fb neki hogy a barátságotokat csak az tudná fényesebbé tenni ha személyesen találkoznátok és megbeszélnétek az ügyet ! Vagy a barátságotok nem ér sokat ! ---szerintem bocsi ha nem tudok ezzel segíteni !
2014. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen barátság az, amelyik örökös veszekedésből áll.Nem csodálom, hogy az egyik fél beleunt.Te is beleunhattál volna. És miért kell hazudozni? Lehet, ez sem tetszik neki. Legyél önérzetes, becsületes (a hazudozásra gondolok), és várd ki, hogy jelentkezik-e, addig meg keress más barátot. Lehet, vele jobban összeilletek majd.
2014. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!