Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha egy beszélgetés olyan...

S55 kérdése:

Ha egy beszélgetés olyan témára terelődik, amiben nem vagytok otthon, mit tesztek?

Figyelt kérdés
Például arra gondolok, hogy egy nagyobb társaságban vagy, és mindenki elkezd egy olyan sorozatról beszélni, amit nem nézel... Vagy például elkezdenek az animékről beszélgetni, úgy, hogy te egyetlen egyet láttál és az se tetszett? :D

2017. jún. 6. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Elkezdem énekelni,hogy: Hello darkness my old friend
2017. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Elkezdem énekelni,hogy: Hello darkness my old friend"


Én mondjuk pont az előbb énekeltem, bár csak itthon. :D :D :D

2017. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Az 1# és a 11# megmondta a tutit!

Ekkor lehet elgondolkodni: biztos, hogy jó helyen vagy?

2017. jún. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezz vissza, hogy az 'whattafuck', és akkor bevonnak, plusz meg is tudod, vagy hallgasd őket! Ha már fél órája ülsz ott csöndben, és kezdesz begolyózni, szólalj meg, hogy 'erről az jutott eszembe, hogy...' és hozz olyan témát, amit ismersz!
2017. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor annyit nyögök be, hogy: "Szeretem a kutyámat", és akkor leesik nekik. :D
2017. jún. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mindenből lehet tanulni. Ezért ha nincs egyéb akadálya (pl nem bunkóznak, és elég értelmesnek látszanak az illetők), akkor figyelek a számomra ismeretlen beszédtémájukra. Kivéve, ha nagyon untat.
2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!