Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt egy takarítónő a sulimban?

Figyelt kérdés

Nem ez életem legnagyobb problémája, igazából problémának se nevezném xDD..Csak év elején jött az iskolámba egy új takarítónő és csomószor előfordult már velem, hogy mentem be a mosdóba és pont ez a nő takarított vagy nem tudom, mit csinált abban a mosdóban, ugyanis a csap előtt állt és folyatta a vizet, de nem is mosott kezet és mikor észrevett, összerezzent és gyorsan kiment. A csapot meg úgy hagyta folyni, mintha ingyen lenne a víz.

Szerintetek ezt miért csinálta már többször is? xD És miért nem képes elzárni a csapot, amikor kimegy?



#takarítónő #abbólapénzbőlamitelpancsollehetnevenniabudikbaszappantis
2017. jún. 7. 01:07
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert őő a takaritttó nőőőőő.
2017. jún. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most már mindent értek, köszönöm <3
2017. jún. 7. 01:21
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mert Ő Káosz Professzor titkos segédje! El akarja árasztani a Földet, csak mindig megzavarod!
2017. jún. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 blessedweed válasza:
72%
Nem lehet hogy oda jár fingani ? És a víz segít neki ellazulni. De óvatosan ijesztegesd nehogy után a barnamaci ijesszen meg téged amit ott hagy.
2017. jún. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
XDDDDDDDDD
2017. jún. 7. 02:04
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
bolond. van 8 altalanosa, mit varsz tole???
2017. jún. 7. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
82%
De a hashtag az király
2017. jún. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, ne legyél ilyen xD Lehet, még az érettségiig is eljutott :o
2017. jún. 7. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:
16%

Attól,hogy valaki "csak" takarítónő,nem biztos,hogy buta és bolond. Az is valószínű,hogy magasabb iskolai végzettsége van,mint neked. Csak nem sikerült neki jobb munkát szereznie. Az én példámat hozom fel. Én is takarítónő vagyok jelenleg, érettségivel,két szakmával. De ahol élek,nen igazán van jobb lehetőség. Van másik munka,ami nem takarítás,hanem amit a végzettségeimmel csinálhatnék,de UGYANANNYI A FIZETÉS. Szóval amíg nincs jobb,addig ugyanannyi pénzért bolond lennék többet dolgozni. Így legalább délután van még időm és energiám az itthoni kis vállalkozást csinálni.

A kérdésedre válaszolva pedig,lehet hogy a mosdókagylót tisztította,vagy lefolyótisztítót öntött a lefolyóba és azt öblítette le,csak te megijesztetted.

Szappan meg azért nincs,mert az iskolának nincs rá pénze. Arról nem a takarítónő tehet. Amikor meg van szapoan,nem kellene elpazarolni,meg kinyomogatni feleslegesen és akkor lenne.

2017. júl. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kezdjük ott, hogy a sulinkban a takarítónők, köztük a szóban forgó is idősebb, 50-60 éves nők, az ő idejükben pedig nagyon kevesen tanultak tovább, mert akkoriban egy érettségivel vagy egy szakmunkás bizonyítvánnyal simán lehetett tisztességes állást találni, szóval ennyit arról, hogy biztos magasabb a végzettsége, mint nekem :D

Az meg a te dolgod, hogy két szakmával is takarítasz, senki nem kérdezte. És lehet, hogy kevesebbet kell dolgoznod, de én személy szerint gáznak érezném, ha pl. párkeresésnél felvetődne ez a téma, hogy ki mivel foglalkozik, én meg benyögném, hogy takarítónő vagyok, amikor lenne más választásom is.

És amúgy tényleg, most, hogy így mondod, tényleg rohadtul ijesztő lehet egy 160 cm-es lány a mosdóban, fél perccel kicsengő után :OOOO

Valamint nem tudom, hol olvastad, de én egy sehol nem írtam olyat, hogy a takarítónő hibája lenne, hogy nincs szappan :D Meg amúgy nem tudom, te milyen helyen dolgozol, de én még senkit se láttam direkt pazarolni a szappant :D Vagy neked a wc utána szappannal való kézmosás pazarlásnak számít? És azért vagyunk pár százan az iskolában, nyilván ennyi gyerek hamarabb elhasznál, vagy a te szavaiddal élve ELPAZAROL ugyanannyi szappant, mint amennyit pl. egy család használna el..

Mellesleg nálunk 5 lány mosdó van az iskolában és ebből 1 mosdóban szokták feltölteni a folyékony szappan adagolót, plusz kéztörlőt is raknak ki, viszont azt is évente egyszer, mikor érettségi van, mert a más sulikból érkezőkkel meg a szülőkkel, akik jönnek a szóbelikre segíteni, el kell hitetni, hogy a mi iskolánk biztosítja az alap higiéniás feltételeket a tanulóknak :) De igazad van amúgy, biztos velünk van a baj, hogy nem tudunk egy adagnyi szappant úgy felosztani 9 hónapra egy fél iskolányi lány között, akik egy nap többször is kimennek wc-re és olyan kis elkényeztetettek, hogy minden pisilés meg betétcsere után szeretnének szappannal kezet mosni, hogy ne hugyos kézzel egyenek pl, hogy utána év végéig kitartson :((((((((

2017. júl. 5. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!