Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy autista utálja a lánytestv...

Egy autista utálja a lánytestvéreit?

Figyelt kérdés

A barátom aki auti azt mondta nekem hogy van 2 huga akiket nem szeret sőt utál ês nemérdekli őt a 2 huga

Éshát probáltam tőle kérdezni hogy miért utálja a hugait de nem tudja elmondani és azt mondja: ,,mert én ilyen vagyok"

És mások is mondták hogy neki is mondta a barátom de nekik se tudta elmondani


Nos mondjátok csak mi lehet ennek az oka mert kiindulva abbol hogy nekem 1 öcsém van és valószínű ugyanúgy éreznék én is mint ő

(És én is auti vagyok)

És háthogy egy autista miért nem szereti a testvéreit?



2017. júl. 8. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nincs két egyforma autista, ezt neked pontosan kéne tudnod. Lehet hogy akkor se szeretné a testvéreit, ha nem lenne autista.
2017. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Miért éreznél te is ugyanúgy? Van, aki nem szereti a testvérét, más meg szereti. Ne utánozd őt, örülj, hogy te szereted a testvéreidet.
2017. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam hogy az autisták egyformák de mert tudom hogy ahány autista annyi féle

Ellemben én jobban ismerem őt és tudom hogy az autizmusából jön neki ez a dolog de hogy miért? Mit érez ilyenkor egy auti?

Hogy 2 lánytestvérrel él együtt mert én erre lennék kíváncsi

És ugyèrzem hogy nekem is meggyűlne a bajom egy-avagy több lánytestvérrel

És nem tudom mi a nehézség egy autiban egy ilyen helyzetben

2017. júl. 8. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy egy autista mit érez, azt ő tudná megmondani.


De szerintem valószínűleg nincs is ennek köze az autizmushoz. Mindenkinek nehéz elképzelnie, hogy milyen lenne, ha lánytestvérei lennének, ha épp nincsenenk neki, ezért gondolhatja azt, hogy nehéz lenne az élet lánytestvérekkel (függetlenül attól, hogy ő fiú-e vagy lány). De attól még nem feltétlenül van ez így. Van, aki fiú létére is nagyon jól kijön a lánytestvéreivel, más meg nem jön ki jól velük. Ez van. Az autistáknál is, meg a nem autistáknál is.

2017. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is autista vagyok. Hatan vagyunk tesók és mindet imádom.
2017. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!