Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz edzőcipőben menni egy...

Gáz edzőcipőben menni egy esküvőre? Bővebben lent

Figyelt kérdés
1 hét múlva hivatalos vagyok egy nagyon távoli rokonom esküvőjére a párommal, akinek nincs alkalomhoz illő cipője, ezért edzőcipőben jönne. Ez probléma lehet?
2017. júl. 13. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én gumicsizmában voltam a tanú 😂
2017. júl. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kínai üzletben vegyetek egyet 2 ezerért
2017. júl. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább el se menjen...
2017. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Érdekes lesz, hogy mindenki formális ruhában, a párod meg egy edzőcipővel beállít.

Szerintem nézzetek el valami kínaiba, biztos nem lehetnek drágák a cipők.

2017. júl. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából egy fehér edzőcipőről lenne szó, amihez fehér inget viselne és egy fekete nadrágot. Az a probléma, hogy nagyon nagy a lába, ezért kínaiban nem hiszem hogy találnánk megfelelő méretűt, külön csináltatni pedig ezért az egy alkalomért nem szeretnénk
2017. júl. 13. 11:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért csak nézzetek körül. Gáz edzőcipőben menni.
2017. júl. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Előbb mondanám le a részvételt, minthogy fehér edzőcipőben beállítsak. A hátatok mögött fognak röhögni, hogy mekkora parasztok vagytok.


Írod, hogy "ezért az egy alkalomért" nem akartok cipőt venni. Pedig kell egy rendes cipő minden embernek. Szerinted ez az utolsó esküvő, amire elhívják? Temetésre is fehér tornacipőben megy majd? Na ne viccelj már. Felesleges halogatni a cipő megvásárlását, előbb-utóbb úgyis kell majd.

2017. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak gáz, de minden vidéki esküvőn van valaki, aki így jelenik meg. Tudomásom szerint mind túl is élte, úgyhogy ha nektek ez mindegy, akkor hajrá.
2017. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, gáz. Alkalmi cipő kell.
2017. júl. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen de még akár jól is nézhet ki!
2017. júl. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!