Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha megnyernétek szombaton a...

Ha megnyernétek szombaton a 2,32 milliárd forintot az 5-ös lottón, akkor kinek mondanátok el?

Figyelt kérdés

Én max. anyámnak, de még azt is meggondolnám, mert ha egy titkot már két ember tud, az veszélyesebb, mintha csak egy tudná.

Persze adnék a pénzből a családnak, de kitalálnék valamit, hogy miből lett. Például messzebbre költöznék tőlük, aztán beadnám, hogy sikeres vállalkozó lettem vagy valami ilyesmi és onnan van sok pénzem.


22/F



2017. júl. 16. 20:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
28%

nem kell elmondanod senkinek ahhoz,hogy lehúzzanak.

ha magyar bankszámlára utalod,akkor a nav azonnal leemel belőle egy jó adagot itt kezdődik.

aztán a banknál is feltűnik,hogy irdatlan az összeg,ott utánad néznek,hogy ki vagy mi vagy te.

nem vagy senki,ezért eladnak tippként tuti embereknek,akik egyszerűen felkeresnek téged,ott előtted össze vissza törik a családodat,aztán szépen átíratod,utalod nekik a lóvét.

elég gyakori az ilyesmi védelem nélküli lóvés emberek ellen.

külön "szakma" ez az itthoni bűnözői csoportoknál és úgymond legális,mert te írod/utalod a pénzt az ingatlant vagy autót,ott van papíron,innentől meg nem érdekli a rendőrséget sem,hogy fenyegetés kényszer hatására tetted.

2017. júl. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ennyi hülyeséget egy válaszban összehozni....


Kezdjük azzal, hogy a nyeremény már netto összeg, de ez fel is van tüntetve még a plakátokon is, azt az összeget megkapja a nyertes, mert alapból nem a bruttó összeget írják ki.


Nem mellesleg ismertem azt a családot aki anno 2003-ban nyert 5 milliárdot. Sárváriak voltak, és nem ölte meg őket senki, szimplán elköltöztek Dániába fél évre rá, hogy nyertek, és igazuk is vlt.

2017. júl. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha én megnyerném a lottót a családom tudna róla. Szűk családi körben vennék mindenkinek házat, kocsit. Meg persze magamnak is valami modern házat (berendezve) jó kocsit majd egy kis részt felraknék leköttetnék. 1 milliárdot meg biztos adományoznék. Kórházaknak, Alapítványoknak, Állatmenhelyeknek vagy szimplán az utcán sétálgatva hajléktalanoknak adnék.
2017. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kicsit gondolkodtam lehet hogy a 70 százalékosnak igaza van, érdekes nagyon sokszor hallottam mar hogy aki megnyerte az ottost rövid időn belül szegenyebb lett mint volt, azért nem hiszem hogy ilyen sok hülye ember lenne aki ennyire nem tud bánni a penzel, igazából meg befektetni sem szukseges a kamatjaiból is vigan meg elne akarki szóval érdekes, lehet tényleg rászáll a maffia a nyertesekre.
2017. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Inkább az a hülye aki beveszi a sületlenséget. :)
2017. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
46%

akkor arra mi a magyarázat,hogy a megnyert összeget nem rakathatod azonnal széfbe ahol nem férhet hozzá sem a nav,se senki,hanem csak magyar bankszámlára utalható a nyeremény?

amúgy meg nem tudom mi olyan hihetetlen a lehúzásban?

Bármikor és bárkivel megcsinálják,akinek sok pénze van és nincsen igen komoly védelme.

tavaly ezek a formák besétáltak egy belvárosi étterembe,előállították a tulajt,belediktáltak egy jó adag félelem keltő drogot,aztán kapott pár fülest és ott a helyszínen átírta rájuk a 300 millás éttermét.

cikk is volt róla,a tv-ben is volt,a rendőrség tehetetlen mert ott az aláírása.

ennyi az egész.

a titoktartás kamu a rendőrség meg a biztonság illúziója.

2017. júl. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ennyi naív embert.... szerinted hogy kéne, tologasson kiskocsival 100kg pénzt? Itt Hévizen van kismillió ember akinek bőven 500misi felett van a vagyona, mégsem ölték őket halomba... Ezen az alapon egy milliárdos sem élne, mert pénze van...

Bár tudom ez már csak így van, a ynerésre kicsi az esély, és aki nem yner inkább nyugtatja azzal magát, hogy nem is akarja ő azt a pénzt, mert úgy is kinyírják, de azért csak feladja a szelvényt. :D

2017. júl. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy én simán eltudom képzelni azt amit a 70 százalékos írt, mai világban eu simán lehetséges, meg tényleg érdekes miért csak magyar számlára lehet kérni a nyereményt??? Külföldire miért nem???
2017. júl. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]

Bassa meg ez az ettermes ügy tényleg igaz.

2017. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
2017. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!