Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A BGE-nek miért nincs valami...

A BGE-nek miért nincs valami nagy presztízse, hogyha szóbakerül akkor leszólják?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

én csak tippelni tudnék, de szerintem lehet köze az egyetemmé alakításhoz, mint ahogy a többi hasonló intézménynél, amik nemrég még főiskolaként működtek, mivel bár manapság már nem igazán van különbség egy egyetemi meg egy főiskolai képzés között, régen azért számított.


például akik pont a fordulóponton végeztek, azokat is lenézik. ismerősöm a BKF-en kezdett, ami meg ugye metropolitan egyetem lett, és így nyilván nem egy főiskolai, hanem egy egyetemi diplomája lett, miközben főiskolai képzésben tanult végig, sokan úgy vélik, az sokkal gyengébb, meg kevesebbet ér.

2017. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor azért mert egyetemek a Miskolci Egyetemnek, a Pannon Egyetemnek meg a Metropolitan Egyetemnek rangos a hírneve?
2017. júl. 20. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
nem, pont ezt mondom, hogy a metropolitan is hasonló a bge-hez. ugyanúgy leszólják azokat is.
2017. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!