Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A japán autóknak van úgyneveze...

A japán autóknak van úgynevezett "presztízse"? Itt elsősorban a nagyobb modellekre gondolok, mint pl a Mazda6, Toyota Avensis, vagy Honda Civic.

Figyelt kérdés

Ismerősöm nemrég vett autót. Sokáig nézegette a japánokat, (várható megbízhatóság szempontjából) de végül Skoda Octaviát vett, mert annak állítása szerint presztízse van, míg a japán kocsiknak nincs...

Csak én érzem úgy, hogy kissé fura szempontok érvényesültek? Miért ne lenne presztízse egy szép és új japán kocsinak???



2017. máj. 30. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Skoda, mint presztízs autó. :DDD

Az új Mazda 6 sokkal, komolyabb autó benyomását kelti.

2017. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
A presztízs olyan dolog mint a fing: megfoghatatlan.
2017. máj. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
VW csoport párti vagyok, de azért egy Skodát nem kell egy Mazda 6-hoz hasonlítani. :D
2017. máj. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Skoda pont az a németeknek mint a franciáknak a Dacia.
2017. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Skoda Octaviát vett, mert annak állítása szerint presztízse van, míg a japán kocsiknak nincs..."


A németautó-buz|k körében ez így van, mert az ugye VW.

Elég nagy németautó-buz|zmus van idehaza, szóval ilyen szempontból lehet, hogy igaza van az ismerősödnek.

2017. máj. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 crudy ***** válasza:
74%
Eskuszom ezeket a presztizs kerdeseket ugyan az az ember teszi fel. Egy hetben mar a harmadik.
2017. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van. A kórházban szoktam látni az orvos parkolóban Mazda6-okat. Ha egy orvosnak jó, akkor biztosan nem egy puruttya autó. Az Avensisnek van annyi a presztízsértéke, vagy még több is, mint egy Octaviának (Skodánál a Superb lenne céges főnöki autónak való). A Civic egy alsóközép kategóriájú átlagautó. Mire kell neki a presztízs? Cégvezető?
2017. máj. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Skoda az olyan, hogy Magyarországon a nagy politikusok is azzal járnak, az azért valami, de ettől még nincs nagy presztízse a Skodának.

Mivel elég japánautó imádó Magyarország, egy új Toyotának, Hondának azért van presztízse. Meg igazából minden új autónak van, mert ritka az új autó. Vagy egy Lexusnak is van azért :D

2017. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#crudy, nekem ez volt az első ilyen kérdésem, és egyébként is, engem nem zavar, hogy ki mennyi kérdést tesz fel itt, akár hasonló tartalommal. Te egyébként ki vagy itt, hogy érdemi válasz helyett számonkéred a kérdezőt???


A többieknek, akik vették a fáradtságot, hogy normális választ írjanak, nagyon szépen köszönöm!

2017. máj. 30. 21:32
 10/11 Beviz Elek ***** válasza:

Ha nagyobb modellt keresel, akkor inkább olyat nézz mint pl a Nissan Maxima, de van sok Infiniti, Lexus is.

A felsorolt "nagyobb" modellek is középkategóriásak.

2017. máj. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!