Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy majdnem egyéves, facelifte...

Egy majdnem egyéves, faceliftes dízel BMW X3 presztízse, megítélése mennyivel "szerényebb" mint a nagyobb testvéréé (X5)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az az ideális ha nem érdekli az embereket a másik autója, de ebben az országban ez azért elég ritka. Úgyhogy azok érdekelnek akik presztízsben mérik az autókat és sztereotípiát kötnek hozzájuk. Az autó újonnan lett véve lassan 1 éve. Egy átlagos anyagi helyzetű ember, ebben is azt a bunkó terepjáró BMW-st látja mint a nagyobb X5 ben? Vagy azért mert ez azért kisebb autó, esetleg jóval visszafogottabb embert képzelnek el mint célközönség, ha a nagyobbakhoz viszonyítjuk? Vagy nagy különbség e téren nincs? Aki csak beszólni akar inkább ne írjon.

2017. márc. 17. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy atlagember nem sem tudja kulonboztetni az X3at az X5tol, tehat annal aki allergias a BMW SUVokra ugyanugy hatranybol indulsz, de most oszinten, nem tokmindegy ki mit gondol?
2017. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én szemembe aki BMW-t vesz elég nagy mazoista lehet. De ha csak a presztizs miatt akarsz venni BMW-t akkor igazából édes mindegy milyet veszel, mert az átlag embernek elég ha rajta van a jel és már "uh de sok pénze van".
2017. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Átlagos anyagi helyzetű ember hogy vesz új BMW-t? Ez nem Svájc. Itt átlagembernek maximum ha újba gondolkodik egy Dacia jut sajna :(

Mondjuk pirosnál a BMW-s is megáll meg ugyan úgy érvényesek rá a közlekedési szabályok. :) Csak mondom.


Minden esetre X5 drágábbnak tűnik mint az X3 szóval úgy nagyobb az esélye, hogy több barátja legyen egy X5 tulajnak mint egy X3 tulajnak.


Azért valljuk be, egy drága autóval közlekedő embert nem igen érdeklik közlekedő társai és ez a nagyobb arány kihat az amúgy jó arc sofőrökre is.


Ha már engem mint irigy,buta magyart kérdezel egy X3-hoz egy fiatal újgazdag csávót tudok kötni, míg egy X5 tulajhoz egy már 40 éveihez közel járó krapekot tudnék ideologizálni.

2017. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ma 15:27 Azt kérdeztem, hogy mit gondol az átlag ember nem azt, hogy ő is venné meg. Második: leírtam már, hogy 1 éve megvan lassan. Csak tipikusan az X5/X6 tulajokat szólják meg sztereotipikusan és az érdekel a kisebb modellekre is igaz e ez.
2017. márc. 17. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Én, fekete Audi tulajként, az első generációs X5-ösöket nagyon ellenszenvesnek találom. Mindegyiknek a sofőrje valami kopasz, 130 kilós állat. De komolyan. Pedig nagyon próbálom mellőzni az előítéleteket, hisz én is olyan autóval járok, hogy kibeszélnek. De az újabb X5-ösök már valahogy rokonszenvesebbek, az X3 pedig kisebb is, és valahogy "kedvesebb" autó, ahogy nézegetem, sofőrjei is átlagosak: középkorú férfiak, vagy nők, fiatalabbak, stb.
2017. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 1# válaszolónak tökéletesen igaza van. Nekem is X3 van de voltak akik azt mondták X5.

Majdnem ugyanaz

2017. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 18. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is X3 van. Az X3 nagyon király szerintem. A hétvégén oldalnézetből még én is összekevertem a kettőt. Azt hittem X5 utána hátulról is megnéztem és láttam hogy X3
2017. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!