Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, nagyok a...

17 éves vagyok, nagyok a melleim és sokan szoba hozzák, ez engem nagyon zavar. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Eléggé vékony vagyok, és a melleim meg nagyok, hogyan tudnék lefogyni onnan csak egy kicsit? Egy rendes ember álltalában ha fogy akkor mellről, de én fenékről fogyok ami meg nincs, már szinte enni sem merek mert mellre megy az is.. mit tudok tenni??
2011. aug. 19. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
jelentkezhetnél a PlayBoyba Playmate-nak. Jól megfizetik a modellkedést, és semmilyen tudást nem igényel!
2011. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A legjobb párosítás aranyom, nézd meg hányan sírnak itt nagyobb mellért, idióta teákkal kenőcsökkel, hasonlóan szánalmas mint a pénisz növelés.
2011. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne legyen már bajod a melleiddel ! Szép a nagy cici , nagyon sokan cserélnének veled.
2011. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, majd rájössz,hogy milyen szerencsés vagy!
2011. aug. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Orulj neki :D . Nekem is nagyok eléggé.... más csajok mindig azzzal buzerálnak, hogy jajj nekik nem kellene ilyen nagy..minek az...stb... de rájottem, hogy csak írígykedésbol mondják...:D ... hidd el a pasiknak is jobban tetszik a nagy cici..:)

úgyh. ne onnan akarj fogyni :D

17/L

2011. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!