Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha azt mondom, hogy 11 napon...

Ha azt mondom, hogy 11 napon keresztül nem lesz mit ennem, amíg a fizetésem megérkezik, mert nincs elég pénzem hogy eltartsam magamat és a páromat, és egy forintot sem fogadnék el, te adnál ételt nekem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 20:29
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mivel nyár van, igen, viszont minden termés valaki tulajdona...
2017. júl. 30. 20:59
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát basszus, ne haragudj kérdező, de azt a termést napszámban is le lehet szedni, amiből meg tudsz kaját venni.

Aki akar, az talál megoldást rá, és talál munkát is! Főleg nyáron, idénymunkák tömkelege van mindenhol, amit munka után is lehet csinálni.

Ha kell a pénz, akkor meg kell hozni érte az áldozatot.

A leírásod alapján te tartod el a párod is. Hát menjen ő is dolgozni!

Azzal nem oldasz meg semmit, hogy a kommentelőktől várod a megváltást, és a jószívűségtől sem lesz tele a gyomrod, amit írtak már páran!

2017. júl. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok bizonytalan,azért írtam amilyen hülye vagyok mert nem bírom nézni ,hogy valaki éhezik.
2017. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Kapnátok ételt de ledolgoznád a kedves pároddal együtt.

Kert takarítás,kapálás,bozót vágás.


Az idény gyümölcsszedés jó ötlet!

2017. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Attól, mert valakinek nincsen pénze nem kell rögtön arra gondolni, hogy csak lopni lehet a termésből. Elképesztő, hogy minden az eszébe jut az embernek, csak a törvényes forma nem rögtön....

Még fizetnek is azért, hogy valaki szedje le...

2017. júl. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen adnék bárkinek annyit, amennyi tőlem telik.
2017. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Adnák 11 napon keresztül. De nem drága kajákat. És ha ezt a következő hónapban is megpróbálod ellőni akkor kitennélek.

És nem követelném vissza a pénzt, de számítanák arra hogyha én megkereslek valami szívességgel akkor te is segíts nekem.

2017. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Kizárt. Gyűlölöm a koldulókat!
2017. júl. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Kaját gond nélkül, pénzt semmiképp. Példa már volt arra is, hogy hajléktalan kért enni tőlem valamit, én meg pont KFC-be tartottam, elhívtam magammal, evett egy jót, beszélgettünk, megköszönte. Neki is volt egy jó napja, és nekem is jól esett hogy segítettem.


Pénzt viszont elvből nem adok, sajnos 10-ből 8 alkoholra meg cigire költi, ha arra volt neki akkor legyen kajára is, vagy döntse el mi a fontosabb.

2017. júl. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Mivel nyár van, igen, viszont minden termés valaki tulajdona..."

Ez igy pont nem igaz elég sok gazdátlan vadszeder és szilva stb .nő. Nézz utána a neten az ehető növényeknek a közeledben , vagy csak járd be a környéket.

2017. júl. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!