Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy cég tulajdonosa 30-40...

Egy cég tulajdonosa 30-40 milliós Audival jár. Az én fizetésem kb. minimálbér, de nincs "keret" többre. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés
Tehát felvesznek egy céghez, a tulaj vagy tulajok drága autókkal járnak, a főgóré 30-40 milliós Audival. A fizetésem amit nekem utalnal olyan havi 100.000 Ft. körüli összeg. Szóval 200-at már nem éri el. Nekem van diplomám egyébként. Ha szeretnék többet keresni, azt mondják a cég olyan helyzetben van hogy nem tud többet adni? Szerintetek itt sumákolás van? Ez igaz lehet? Persze dolgoznék én többet is, mondjuk alapból ez kevés pénz szerintem, de itt valami nincs rendben nem? Vagy ez szimplán így van? Vélemények?
2017. ápr. 23. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy az.
2017. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

"Egyértelmű, hogy az."


Szóval szerinted is ezek "hablatyolnak", "kamugyárosok".?


Nekem is olyan fura.

2017. ápr. 23. 19:13
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Láthatod. Van aki megcsinálja a munkát ennyiért. Te! Teljesen mind1 milyen autóval jár a főnök.
2017. ápr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nem mert felmondok, miért nem lehet több pénzt adni?


Akkor nem gondolkozik senki azon hogy felmondjon.

2017. ápr. 23. 19:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha te lennél a tulaj, nem leszarnád, az alkalmazottak mennyit keresnek. Nem azt mondom, hogy ez így jól van, ne értsd félre, csak azt, hogy aki jól él(értsd vagyonosan) általában nem is fogja fel, milyen szegénységben(esetleg nem olyan jól) élni. Az alapvető empátia hiánya teszi az embereket kapzsivá. Neki nem hiányzik az a plusz Xezer, neked viszont sokat emelhetne az életszínvonaladon. Ez itt a probléma.
2017. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de a kérdés igazából arra irányult hogy miért mondják hogy nincs rá keret, nincs olyan helyzetben a cég.


A kérdés az volt ez igaz lehet e?

2017. ápr. 23. 19:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs rá keret, mert a tulaj 30-40 milliós audival jár. Ha többet fizetne nektek, lehetséges, hogy nem engedhetné meg ezt az autót.
2017. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7-es: Így már értem.


Vagy pedig úgy gondolkodik, hogy ő évente szeretne új autót.


Az sem mindegy meddig használ az ember egy ilyen Audi-t, 3-4 évig vagy évente újat.


Hiszen megunja az ember az autó színét, vannak bőr belsőre is varációk :D :D :D

2017. ápr. 23. 19:41
 9/20 anonim ***** válasza:

nincs rá keret, mert te csak egy alkalmazott vagy.. gondolom a diplomád nem sokat ér, ha csak 100e-et kapsz.. egyáltalán kell diploma a munkakörödhöz? Vagy egy érzésem, hogy nem!


Ilyen embert meg bármikor bárhonnan leakaszt, aki tolja neki ideig óráig a melót.

2017. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
legtöbb munkahely annyit ad a rabszolgának hogy ne haljon éhen
2017. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!