Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Masnak is nehez elviselni?

Masnak is nehez elviselni?

Figyelt kérdés
Az egyedulletet. Nyar van es olyan jo lenne haverokkal mozogni ide oda de ha nincs zarsasag nincs. Egyedul kenytelen vok menni ahova szeretnek de olyan rosz mar igy nemjo. Az erzes h mar regota tart es akikel foglalkoznal nemakarnak egy csajnak se jovok be es ez mar 4 eve zart mpst vagyok 23. De nem orulok neki .. Mert ez igy nem elet..
2017. aug. 1. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Ez így nem jó hozzáállás . Pozitívan gondolkodj. Sikerülni fog minden. Próbálkozz haverokkal lenni. Ennyi
2017. aug. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát ahogy írsz, azt nehéz elviselni, mert baromira nem értem a problémád. De csak így tovább.
2017. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a nyafogás 13 évesen elmegy a nyáriszünetben.

23 évesen több, mint szánalmas.

Talán az lehet a probléma gyökere, hogy a haverok idő közben felnőttek, te meg megrekedtél agyilag a kamaszkorban. Nem?

2017. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egyedül létet töltsd egy nyelvtankönyv és egy szótár társaságában.
2017. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan irtam megesik a helytelen iras na :d amugy koszi #1 es nem az a baj h maradtam gyerek agyu hanem h ok maradtak drogosok es inkabb aztmondtam eg veletek elindulok az utamon ti csak hatraltattok.. Es a mai napig nem banom sot buszke vagyok mert tudom en voltam az egyetlen kozuluk aki letudta gyozni a fuvet a kamu beallast mer inkabb pusztitotta az agyat es ok maradtak azok.. Akiket rabul ejtett es en mikor nyujtottam a kezem elloktek ch es aztmondtam megis erdemlutek..
2017. aug. 2. 18:39
 6/7 anonim válasza:

Őszintén gratulálok, hogy le tudtál állni a drogokkal.

Találj helyette most más hobbit és azzal együtt valószínűleg új barátokat is találsz magad köré :]

2017. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én pedig őszintén örülök hogy segítő válaszokat kaphattam tőletek köszönöm!! 😑
2017. aug. 3. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!