Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Oké,szóval most egy kicsit ideges vagyok.Van egy haverom,akivel valaki hülye netes oldalon "ismerkedtünk meg"(Azt se tudja,hogy melyik bolygón élek,szóval ja..),és vele szoktam beszélgetni.Na most,neki elfogyott a mobilnete,és nem is lesz augusztus 20.-áig,ami azt jelenti,hogy hetente néhányszor tudunk majd beszélni,merthogy már miért lenne otthon náluk wifi.Én itt rájöttem,hogy valami gáz van.Mert ugye 20.-a már majdnem NYÁR VÉGE és utána suli van.Én meg rádöbbentem,hogy semmit nem csinálok,amit tényleg őszintén élveznék.(azon kívül,hogy ezek muahahahaha)Rajzolni szeretek,de pár hónapja az egyik rokonom tett egy megjegyzést,hogy hát igen,abban se vagyok már olyan jó mint kisebb koromban,és szerintem igaza is van.Egy csomó mindent szerettem volna csinálni,például akartam lenni tornász.(Hát,nem vagyok tornász.Egyenesen a kézenállásal szenvedek még mindig,de ő fog győzni.)Van még pár ilyen ember,akikkel interneten keresztül voltam egész jóban,viszont nekik fantasztikus szokásuk volt egy szó nélkül hónapokra/hetekre eltűnni.Ma elküldtem az összeset a francba,nevelő célzattal.Kezdem úgy érezni,hogy bármilyen társaságban (család,barátok) én kapom a láthatalan ember megtisztelő szerepét,ami annyit jelent,hogy ha szólok valakihez,nem is reagál,amikor a mondat közepén vagyok,elfordul,és nekiáll egy másik emberhez beszélni,vagy ha többen vagyunk,valaki más egész egyszerűen nekiáll egy új sztorinak...A szüleim szerint jófej vagyok,és a suliban is sokszor mondják,nem mondhatom,hogy utálnak,vagy bármi.Csak biztosan nem ismernek.Úgy érzen,hogy köze sincs annak ahogy viselkedek ahhoz,ahogy szeretnék,mert nagyon jóban vagyok a szüleimmel,és utoljára 4 évesen hazudtam nekik.Ami gondolom tök klassz,csak így sose vagyok benne semmilyen hülyeségben,mert félek,hogy csalódnak bennem.Egy ember van összesen,akit a barátomnak nevezek,de vele se teljesen oké minden.Sok baj nincs,imádom meg minden,de ő is mintha néha le se sz**rna(hülye tragárságszűrő izé).Meg ha éppen baja van magával,mondhatom neki,hogy nem is értem,miről beszél,olyan szép,stb,de nem hiszi el..Sőt,mintha még én lennék a s* ggfej,aki idegesíti.Néztem egy csomó filmet(Megközelítőleg 6szor láttam a Sötét Lovagot.),olvastam könyveket,és netről megtanultam,hogy működnek fegyverek,hogy kell főzni egy csomó mindent,meg hogy mit kell csinálni ha valaki 4 éves gyereke tiszteletlen(Van itt unalom heheheh),de az a furcsa,hogy az egész kezd olyan lenni,mintha leírnám,lerajzolnám,és videójátekokban megcsinálnám,amit a való életben nem merek.Még egy kiadósat sem ordítottam soha senkivel,pedig jó lett volna..Szal ja.Ha valaki képes volt ezt elovasni,és még csak bele sem halt az unalomba,kösz :)

A kérdés kb. az,hogy most ez mi ez?



2017. aug. 4. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat Fannikam te unatkozol 😂 csinald amit szeretnel nem jo ha masok hataroznak meg. Amugy a Batmant azt nagyon adom 🤣
2017. aug. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

"Ma elküldtem az összeset a francba,nevelő célzattal."

Szép volt.

Nem véletlen nem vesznek téged észre az emberek, hiába hibáztatod őket, fikázod őket amiért unalmasnak találnak és nem érdekled őket, a hiba benned van, nem bennük.


".Csak biztosan nem ismernek."

Mert nem ismerteted meg magad velük. A te hibád, hogy nem úgy ismertek meg amilyennek te gondolod magad.


"merthogy már miért lenne otthon náluk wifi."

Kicsit nagy az egó, nem gondolod? Lefikázod azért a másikat, mert nincs wifije, és nem áll a rendelkezésedre unaloműzőnek.


"A kérdés kb. az,hogy most ez mi ez?"

?

2017. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó,kösz :D Én nem fikáztam senkit,de te úgyis jobban ismersz engem,ugye?
2017. aug. 4. 02:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Miről beszélsz? Hogy jön ide az hogy ismerlek-e vagy sem?

A kérdésben fikáztad a körülötted lévőket, hogy nem figyelnek rád, sőt, még be is szóltál nekik amiért nem figyelnek rád.

"Ma elküldtem az összeset a francba,nevelő célzattal"

2017. aug. 4. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Gyere velem csillagokat nézni, amíg még lehet és nem fagyunk meg este. Nálam ez egy hatalmas life goal, még ha semmiségnek is tűnik. Soha senkivel nem tudtam nézni a csillagokat és filózni a világ működéséről, élet értelméről.

Én 22 éves vagyok, ami valószínűleg túl sok neked, mert a szöveged alapján egy éppen tini korba lépő lány vagy.

2017. aug. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na jah "csillagokat nézni" :D jó kis life goal...


amúgy mi azzal baj, ha valaki megmondja a magáét? muszáj sajnos, mert gondolom a kérdező is lehet 14-15 éves, és ez a korosztály olyan szinten hulladék, hogy csak így lehet érvényesülni.

ha nem küldi el őket a fszba, akkor azt hiszik, hogy ez a normális.

persze ez ugyanúgy vonatkozhat a kérdezőre is, én nem ítélkezem, de általában ez is benne van a dologban.

mindenki rossz körülötte, de ha egy kicsit szétnézne, találkozhatna olyan emberekkel is, akik foglalkoznának vele, csak az nem üti meg neki a mércét, és elkerüli őket inkább.


én az elmúlt 1-2 évben legalább 10-15 emberrel ismerkedtem meg, akivel beszéltünk neten hónapokig, majd szépen lassan elkopott az egész, mert ha találkozni kellett volna, akkor mindig volt valami kifogás. de persze mindegyiknek szar volt a kedve, meg unatkozott, nem tudott mit kezdeni magával stb.

2017. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!