Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez normális dolog a részegeknél?

Ez normális dolog a részegeknél?

Figyelt kérdés
Szóval, a helyzet az, hogy van egy presszónk. Kisvárosban élünk, sok ember nem fordul meg nálunk, inkább csak néhány ismerős arc. Hosszú lenne leírnom az egész sztorit, most megpróbálom rövidre fogni (már az is jó érzés, hogy van hová leírnom). Néhány hete jár be egy szintén helyi fazon, a szüleim ismerik is. Igen, de mostanában nincs túl jó formában, egyedül él, iszik rendesen... és nálunk iszik. A házunk a presszó mellett van, így sokszor vagyok én magam a vendégekkel. Múltkor is ez volt, amikor az említett férfivel maradtam egyedül. Rossz érzés volt, hogy állandóan bámult, hát még mikor bejött a pultba megölelni. Azt mondta legyünk barátok és megint megölelt, de tulajdonképpen letaperolta a fenekem, hiába löktem el finoman. Amikor józan, teljesen normális és nem akartam ebből nagy ügyet csinálni, gondoltam biztosan nem is fog erre emlékezni. Nem mondtam el a szüleimnek. Másnap bejött, és kiderült, hogy józanul is emlékezett mindenre, de nem kért bocsánatot, majd megint lerészegedett és ezúttal azt akarta, hogy menjek el vele, nem akar egyedül hazamenni. Tizennégy éves vagyok, nem annyira hülye, hogy lelépjek vele... ő meg negyven körüli. A durva az, hogy az ilyeneket komolyan kérdezi, semmi nevetés, sőt majdhogynem sír. Ez pedofília, vagy csak az alkohol hozza ki ezt belőle? El kéne mondanom a szüleimnek?
2017. aug. 4. 18:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a "regény" miatt
2017. aug. 4. 18:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak szimplán tuskók. Ilyenkor kell lekeverni egyet vagy jól megszorítani a golyóit, hogy tudja hol a helye.
2017. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

1, Ti adtok piát neki, Nektek is van reszetek abban, hogy megvaltozik a személyisége...

2, 14 evesen egyedül vagy a vendégekkel? Érdekes, meg akkor is ha a tietek.

2017. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már enyhe alkoholos befolyásoltságnál is oldódnak a gátlások és megszűnik a "józan" ítélőképesség. 14 évesen ne maradj egyedül ittas felnőttekkel !
2017. aug. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképpen mondd el a szüleidnek és ne maradj egyedül sem vele, sem más részegekkel. Igazából semmi keresnivalód a presszóban egyáltalán.
2017. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szüleidnek szólj, mielőtt még gond lenne, részegen nem csak az ítélőképesség romlik, de nő a testi vágy is... szóval nehogy a fogdosásnál többet akarjon.
2017. aug. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!