Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Veletek próbáltak ismerkedni...

Veletek próbáltak ismerkedni a Szigeten?

Figyelt kérdés

voltam a szigeten, de sajnos nem tudtam ismerkedni. 18/L vagyok, és egyedül mentem rá, mert sajnos egyik barátomat sem tudtam rávenni hogy eljöjjön velem, de ki akartam már próbálni.:/

lehet hogy nem tűntem nagy party arcnak, vagy nem vagyok elég jó hogy leszólítsanak. nem tudom, ez volt az első fesztiválom/bulim, szóval nem vagyok benne biztos hogy ez hogyan működik, de mindenhol azt olvastam hogy ha valahol hát ott tuti lesz barátod, és le fognak szólítani meg ismerkedni akarnak majd. én meg magamban túl félénk voltam hogy odamenjek valakihez mert mindenki csapatokban volt. tehát az én is hibám is, de azért azt hittem hogy talán egy emberrel elkezdek beszélgetni:/ van valami beszélgetés kezdeményező mondat, amivel szerintetek a kezembe tudnám venni az ügyet? ha mondjuk legközelebb mennék.

illetve veletek próbáltak ismerkedni, és csak én vagyok ilyen szerencsétlen?:D hogy csinálták/csináltátok?


2017. aug. 15. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen ruha volt rajtad?
2017. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

World first problem,hogy 18 évesen te nem tudtál ismerkedni..


Milyen barátságról beszélsz? Néhány nap alatt?

Mi értelme ott ismerkedni? Párkapcsolatot nem itt fogsz találni.

Odament volna hozzád X srác és:

-beinvitált volna a sátrába, ha tudod mire gondolok, majd elfelejtitek egymást

- valószínűleg több 100 km-re lakik és a távkapcsolat/távbarátság nem működik.


Ezek közül melyik tetszik jobban? Ne ismerkedni menj oda, hanem jól érezni magad.

2017. aug. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

persze nem ez a legfőbb problémám, dehogy is:D :)

csak mindenképpen jó élmény lett volna, meg az a baj hogy nem igazán tudom hogy hol barátkozzak, és egy fesztivál tűnt olyan helynek ahol igazából egy elég király kis közösség összejön.. habár lehet hogy naiv gondolat volt tőlem >_<

2017. aug. 15. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, elég naiv.

Mindenki jól érzi magát, aztán meg a sátrához. Már ha megtalálja. Vagy ha alszik egyáltalán.

Ha ott egy fiú leszólít, nem a szíved fogja érdekelni. Téged igen?

2017. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valaki téged nagyon félreinformált. A szigeten nem élete párjukat keresik az embereket, hanem egyéjszakás kalandot, valakit akivel lehet dugni. Inkább örülj neki hogy nem estél ennek áldozatul és most nem azon sopánkodsz hogy milyen hülye voltál és hogy átvertek...
2017. aug. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
oh hát akkor tényleg félreértettem xD köszi a válaszokat
2017. aug. 15. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha az vígasztal, az én első fesztivál élményem se alakult jól a nyáron :)
2017. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

És régebben jártam a szigetre, általában baráti társasággal, de volt, hogy egyedül.

A társaságnak(vagyis nem nekem) jött össze 1-2 dugás idegenekkel. (ha lehet hinni nekik)

De tartós semmi.


Szórakozó helyen is nagyon nehéz ismerkedni. Ott is sokan csak 1 éjszakát akarnak.

2017. aug. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2.-es,te miért nyomod az angol szogeneket itt? Ha jó tudom ez Magyarország!


Nem lehet a szigeten ismerkedni!

2017. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!