Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vannak itt olyan lányok (kb...

Vannak itt olyan lányok (kb 17-22 évesek), akik el vannak keseredve, hogy sose találnak maguknak párt? Miért gondoljátok így?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Már nem, mert rájöttem, hogy nem is kell senki
2017. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Főleg azért mert ronda vagyok. Nem ANNYIRA, de eléggé, hogy csúnyább legyek a környezetemben lévő lányoknál, szóval minden épeszű hímegyed inkább őket választja. Ezen kívül 8. osztály óta nem bírtam egy normális beszélgetést összehozni egy fiúval sem, bár nem vagyok benne biztos hogy azért mert elviselhetetlen vagyok vagy csak nem találtam olyan embert akit érdekel is amit mondok.

16/L

2017. aug. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondok neked egy nagy titkot 2-es. Mindenkinek más a szépségérzete. Hidd el van akinek tetszenél. Nekem is volt már, hogy olyan lány tetszett, aki másoknak nem, vagy aki másnak tetszett nekem nagyon nem. Hagyd, hogy mások ítéljenek meg. Én is régen rondának hittem magam, hasonlóan álltam mint te. Amióta elfelejtettem ezt, nem törődök vele, akinek tetszek annak tetszek, akinek nem, annak nem. Ettől még lehet beszélgetni, ismerkedni. ettől te még ugyanolyan ember vagy. Bízz magadban :)
2017. aug. 15. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

A külsőm se annyira előnyös, de a belsőm borzalmas, nem hiszem, hogy találnék olyan értelmes és vonzó férfit, aki el tud viselni hosszabb távon úgy, hogy nekem is ő kell. Elkeseredve nem vagyok miatta, de nem érzem teljesnek se magamat, se az életemet így.


22N

2017. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most azon gondolkodom, hogy talán leszbikus vagyok és, ezért nem sikerült eddig az ismerkedés. Arra jutottam, hogy mindenképpen ki fogom próbálni egy nővel, de nem csak szexre, hanem kapcsolatra is értem. Egészen a vélt vagy valós leszbikusságomon való rágódásig, bennem volt az elkeseredettség. Szerintem ez kialakul azokban az emberekben, akik sokáig vannak egyedül és talán egy pici rosszindulat is azokkal szemben, akiknek van valakije. Benne van talán a vágyak meg nem élése, ami átfordul egy fura érzés csomaggá és valahol mérgezi az embert. Alapvetően nincs túl sok időm bármin filózofálgatni, ha lefoglalom magam, akkor nem érzem annyira erősen a fentieket. Amikor kivülről végig gondolom a helyzetem, akkor badarságnak gondolom azt, hogy örökre egyedül leszek, mert nagyon figyelmes vagyok, kellemes az arcom és a modorom, meg van a magamhoz való eszem. Tehát vannak jó tulajdonságaim és szerethető vagyok, de tudom, hogy bennem van a hiba és a saját sikertelenségeimért nem hibáztathatok másokat. Tudom, hogy van rajtam pár plusz kiló és, hogy zárkozott vagyok. Ez és néhány rossz emléknek köszönhetően a félelem megakadályoz abban, hogy bárkivel kapcsolatot alakítsak ki. Ha van érdeklődő attól elmenekülök, vagy rosszabb esetben megbántom. És az ördögi kör folytatódik. Nem érzem jól magam az adott helyzetben, de a félelmei megakadályoznak abban, hogy változtassak.
2017. aug. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csúnya vagyok, de ez még a kisebbik ok. A nagyobbik hogy a személyiségem is borzalmas :D

17/l

2017. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%

Na jó, ilyeneket, hogy "csúnya vagyok, rossz a természetem", stb ne mondjatok, mert a sok negatív jelző mérgez belülről. Lehet hülyeségnek tűnik, de így van.

Másodszor én egy 30 éves lány vagyok, de 20 éves koromig én is meg voltam róla győződve, hogy egyedül maradok. Akkor ismertem meg a párom, akivel azóta is együtt vagyunk. :)

Amúgy én nagyon zárkózott vagyok, nehezen ismerkedek. De mindig ha valami negatív ér, elmondom magamnak, hogy szép vagyok, kedves, aranyos, és okos. :D

2017. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!