Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti hogy gondoljátok, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti hogy gondoljátok, a nők vmi professzori képességgel választanak párt maguknak nem?

Figyelt kérdés

Kb,mint ha alapból a legtöbb nő egy professzor lenne, fél mp-ből ránézésre leszűri ki jó pasi, ki nemjó pasi. És amikor kiválasztja az ideálisat, mert ugye udvarolni is a kiválasztottnak lehet, akkor jön rá, hogy nem is olyan a személyisége, amit gondoltam a külseje alapján.

Vagy ha nem igazán bejövős a személyisége, az első pár tali után kiderül a professzornőnek, akkor még jó lehet lefeküdni vele, ha már kinézte magának a külleme alapján.


2016. aug. 9. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Van a pasi,latja,hogy ez jo no, a masik meg nem.es amikor elhivja a kivalasztottat,rajon, hogy az buta mint a tok. De d.ni meg jo lenne,ha mar kinezte maganak a kulleme alapjan.


na ennyi erovel mindenki professzor lehet...

2016. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez ilyen általános probléma, hogy Doktor House meg Sherlock óta minimális információtöredékekből eldöntik előre a másik személyiségét meg életét. De nem csak a társkeresésben, még az állásinterjúkon is ez megy például. A híres első benyomás, ugye. Aztán miután mindenki rááll az első benyomásra, szép lassan talán kiderül, hogy a mázos felszín alatt nem mindenkinél van értékes belső. Csak addig sajnos már túl sok kárt okoztak ezek.
2016. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A professzorok tudnak ilyet csinálni? Wow, lehet mégis phd-re kellett volna jelentkezni harmadik diploma helyett.
2016. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugodtan le lehet pontozni, ha úgy tetszik, de én még mindig hű vagyok az állításomhoz: a kislányok külső, a NŐK belső alapján választanak párt maguknak. :)
2016. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Titusztitusz ***** válasza:
Na 4-es...Akkor én most "lepontozlak" képzeletben,(A valóságban nem,mert nem szeretek lepontozni senkit sem...)mivel OLTÁRI NAGY BUTASÁGOT ÍRTÁL...És valójában pont fordítva van a dolog:A kislányok választanak belső után úgy álltalában,a NŐK viszont egyértelmüen a KÜLSŐ UTÁN...Feltéve persze ha ERRE VAN MÓDJUK,ÉS LEHETŐSÉGÜK...
2016. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A 2.-4. válaszokkal értek egyet.

1. megdugni bárkit meglehet, a legtöbb fiú a jó nőre izgul persze, aki szép, de vannak kivételek, aki átlát a szitán, az tudja, hogy a szép, bomba nő kapcsolati szinten inkább hátrány.

De míg egy átlagos nőt jobban észrevesznek, akár csak szexartnerként, de számításba veszik, addig egy átlagos fiút alig, mert külsőre nem tud annyit nyújtani, hogy a professzor nők az 1mp-nyi megmérésben érdeklődést mutasson.

2016. aug. 9. 16:30
 7/12 anonim ***** válasza:
5# Én is nő vagyok és eddig még egyetlen pasit sem ítéltem el a külsője alapján (persze, megjegyezném, hogy nem érdekelnek a túl sovány vagy kövér férfiak), és egyébként, ugyanezt látom néhány barátnőmnél is. :)
2016. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Titusztitusz ***** válasza:
41%
7-es...Igen-igen...Ha történetesen nem lennének meglehetős tapasztalataim már a hölgyek terén,talán még hinnék is neked...De így sajnos nem tudok...Akármit is bizonygatol...
2016. aug. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
7-es, kösz a letaglózó, hidegvérű őszinteségedet. Kb ilyen felfogásúak miatt kérdeztem a kérdésemet.
2016. aug. 9. 16:53
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem èrtem, mièrt volnèj hidegvérű, csak magamból indultam ki. :D nekem speciel fontos az egészséges ètkezès ès a mozgás. Olyan pasival pedig nehezen tudnèk meglenni, akinek teljesen mindegy az egèszsèges.
2016. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!