Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan érjem el, hogy észreveg...

Hogyan érjem el, hogy észrevegyenek a fiúk, hogy legyen valakim?

Figyelt kérdés
18 éves, viszonylag zárkózott lány vagyok. Most kezdem majd az egyetemet új városban, új emberek között, szeretnék kicsit nyitottabb lenni. (A gólyatábor sajnos iszonyú drága, nem tudtam elmenni.) Eddig nem hogy fiúm nem volt, még csak "jelentkező" sem nagyon. Ezen szeretnék változtatni, de nem önmagamból kifordulva. Csendes vagyok, de nem unalmas, viszont nem is nagyon bulizós, a piát sem nagyon bírom. Kicsit félős, bátortalan, és nagyon önbizalomhiányos vagyok, így hogyan tudnék ismerkedni? A lányokkal általában remekül kijövök, de a fiúknak mintha "láthatatlan" lennék. 154 cm mély vagyok, mellé ráadásul nem nádszálvékony (de nem úgy kell ám elképzelni, hogy a moziban is csak 3 széken férek el). Nem elsősorban szexre vágyom egyébként, inkább csak hogy végre szerethessek valakit,hogy legyen, aki megvigasztal, ha begubózok, hogy valakivel össze lehessen bújni.... Szóval értitek. :) Egyáltalán lehet még egyetemen klasszikus párkapcsolatot kialakítani? Vagy csak egyéjszakás, kötetlen szex mindenkinél?

2017. aug. 20. 14:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

Ez a 10/X a világ legnagyobb hülyesége.

Mindig fogsz találni valakit, aki jobb az aktuális 10/10-esnek tartott személynél egyrészt.

Másrészt ez pedig csak külső alapján való megítélés.

Szerintem pedig, ha valakivel nem csak egyéjszakás dologra vágsz, fontos

lesz az is, hogy ne egy gyökkettő IQ-val rendelkező ember legyen.


Például, ha én azt mondom, hogy ez a lány 10/10, egyből hozzárendelek egy olyan személyiséget is. Aztán, amikor valójában megismerem, lehet csak 10/2 lesz belőle...

2017. aug. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
Én észre veszlek ha akarod :). De ha még csak fel se figyelnek rád a fiuk ott valami nincs rendben, mert ugye a fiuk mindenre és mindenkire felfigyelnek idővel. Ennek valami kisugárzási háttere lehet, vagy épp nem a legelönyösebben adod magad. De ezek mind mind csak feltételezések, látatlanban ennyi leírással lehetetlen megmondani. Személyesen egyszerűbb lenne rájönni a dolgokra kis időt rászánva.
2017. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
Segget, mellet kidobni!
2017. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
79%
Ne aggódj, az egyetemen biztosan menni fog. Ott a kollégium, néha elmész a többiekkel valahová és szerintem lesz jelentkező is. A többség mondjuk nem keres komoly kapcsolatot, de előfordul azért. (Én is ilyen voltam férfiben, csak sajnos nekem nem jött össze).
2017. aug. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Az egyetemen van egy csomo hozzad hasonlo fiu, csak mivel nem harsanyak kialakult az emberekben az a kep, h a fiuk csak dugni akarnak. Ok is nagyon sokfelek, ha szetnezel a gyakorin akkor lathatod, hogy ok is kiirtak mar ilyen kerdest. Arra figyelj, hogy ne ucsorogj otthon, ha valaszthatsz egy kirandulas es a hetvegi hazamenetel kozul, valaszd a kirandulast. Az emberek mindig megtalaljak a hozzajuk hasonlokat. :)
2017. aug. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!