Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális, így mikor lesz...

Ez normális, így mikor lesz valakim?

Figyelt kérdés
Dolgozok heti 6 napot, hajnalban kelek, nap közben dolgom van, aludni soha nem sikerül 10-11 óránál előbb. Tanulok, meg edzésre járok, és van célom amiért küzdök. De a sok feladat annyira leszivja az erőmet, hogy sokszor kedvetlen vagyok, nem igazán van időm barátokra sem. Párom az nincs, de ki is akarna egy ilyen barátnőt magának? Nem tudnék elég időt, energiát fektetni egy kapcsolatba. Meg olyan vagyok, mint eg kifacsart citrom. Tudom, hogy az igyekezetem megtérül, de annyira rossz hogy muszáj lemondani a párkapcsolatról addig, meg a szórakozásról, meg igazából úgy érzem vegetálok és azt is csak mint egy száraz, penészes sárgarépa..
2017. márc. 11. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
majd ha elérted a célod. :D szerintem nem csak te vagy azzel egyedül. én például nem is izgulok már emiatt, pedig több a szabadidőm. nővérem pedig 10 éve boldog párkapcsolatban él, pedig ő is hétfőtől szombatig odavan dolgozni, saját boltjukban, mellette hobbi szinten van, hogy még délutánonként is dolgozik. vasárnapja szabad, akkor együtt tudják tölteni az időt.
2017. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Változtass munkahelyet.
2017. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van olyan csajszi, aki szintén nem ér rá komoly párkapcsolatra. Keresd meg őt, és kezdjtek bele egy kis extrázós dologba! Nem lesz komoly, de jópár szükségletet meg lehet élni, ami azért a nyavajgós savanyú citromos élethez képest mégiscsak egy minőségi javulás lenne...
2017. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!