Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Feltekeny ram? Hogy lehet...

Feltekeny ram? Hogy lehet ilyen valaki hogy emiatt, mert hogy nekem van valakim, mar nem kivancsi ram? Vagy talan tetszhet neki a pasim?

Figyelt kérdés
Ossze jottem egy pasival ,azota azt erzem a baratnom nem akar mar annyira baratkozni velem. Lemondja a talalkakat. Vagyis inkabb azt valaszolja rajuk hogy nincs ideje vagy nem szeretne ne haragudjak mert hogy nincs olyan lelki allapotban. Egyszer bemutattam neki a baratom ,azota nem is lattam. Elotte meg persze szinte minden masnap vagy 3.nap talalkoztunk. Neki még sosem volt senkije, tudom hogy nagyon maganyos. En segiteni szerettem volna neki de ugy nez ki mostmar nem kivancsi ram
2017. jún. 10. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán volt valakije, akiről te nem tudsz és olyas valakit mutattál be neki, akiről ő már tud közelebbi és ezért nem akarja kiszúrni a rózsaszínű felhődet;)
2017. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg vele ezt megbeszélni, mert elég valószínű, hogy ez áll a háttérben. Én is éreztem úgy, mint a barátnőd, és tudom, hogy akármennyire szeret téged, mindig előjön benne egy ilyen rossz érzés, amit nem tud szabályozni, és nyilván fáj neki, hogy együtt lát téged valakivel. Szokták mondani, hogy aki igaz barát, az örül a másik boldogságának. Ez így igaz, de ha ő ennyire magányos, akkor óhatatlanul elő fog jönni ez is benne.

Az is lehet, hogy azt hiszi, hogy most inkább a barátoddal lennél elfoglalva, vagy nem tudom. Szerintem mondd meg neki, hogy mennyire hiányzik, és valahogy szedd ki belőle, hogy mi bántja. Mert ha például ez az, és azt érzi, amire gyanakszol, és eddig tök jóban voltatok, akkor sokkal jobb lesz mindkettőtöknek, ha megbeszélitek, mert saját magamból kiindulva erős bűntudata is lehet amiatt, hogy nem tud neked örülni teljes szívből, és szégyelli magát. És lehet, hogy kicsit megnyugodna, hogy ettől te nem lettél más, és ugyanúgy a barátnője vagy. Ha tényleg ez az oka, akkor nagyon erőteljes kisebbségi érzése lehet, amit eszméletlenül tudja marni az embert. Idő kell neki, míg megbékél vele.

Viszont szerintem ne haragudj rá emiatt, mármint én tényleg imádtam a barátnőmet, aki iránt ezt éreztem, csak egyszerűen elkezdtem sokkal kevesebbnek érezni magam nála, amiért nekem még nem volt senkim.


Még egy valami, amire gondolok... Nem tudom, mennyire lehetséges, tekintve a barátnőd irányultságának kérdésességét, de még az is lehet, hogy te tetszel neki. Nem tudom... csak tipp, ez is felmerülhet.

2017. jún. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy esetleg nem beszélsz nonstop a barátodról?


Barátnőm csinálta azt,hogy találkoztunk vagy beszéltünk csak az ő barátjáról meg róla szólt minden beszélgetés,egy darabig oké. De aztán egyre kevésbé volt kedvem beszélgetni,mikor szóltam,hogy ha a barátod lesz a téma akkor jobb ha hagyjuk a beszélgetést. Utána még ő sértődött be.


Nekem sem volt senkim és magányos voltam, kicsit sok volt már. De ő meg észre sem vette magát. Csak mikor szóltam.


Lehet akár ez is a háttérben.


Te is keresed őt?

2017. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolso. Igen...lehet hogy igazad van..hisz nem nagyon volt akkor más téma
2017. jún. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!