Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Olyan létezhet, hogy megkérdez...

Olyan létezhet, hogy megkérdezem a pszichológusomat, hogy megölelhetem-e, és igent mond? Mármint hogy ezt nem tiltja-e a protokoll?

Figyelt kérdés
2017. aug. 22. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem is tudom, én mindig is "utáltam" a pszichológusomat, persze utólag istenítem őket. Kérdezd meg.
2017. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon ritka esetben igen. Miért akarnád megölelni?
2017. aug. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem tiltja, de nem biztos, hogy ő pont erre vágyik. Más a kettőtök viszonya egymáshoz.
2017. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudom, úgy érzem nagyon támogató lenne egy ölelés tőle, azt pedig nem gondolnám, hogy taszítaná, mármint fizikailag tuti nem undorodna tőlem, mert többször mondta már, hogy csinos vagyok, csak ugye tényleg ez egy terápias viszony, nem is tegeződünk, pedig én 18 éves vagyok ő pedig szerintem 30 sincs. Ő férfi, én lány vagyok de nincs semmi romantikus vonatkozása ennek, egyszerűen csak arra vágyom, hogy valaki olyat érezzek közel, aki tudja, hogy milyen helyzetben vagyok.
2017. aug. 22. 03:03
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát, ha ő egy fiatal pasi, te pedig egy fiatal lány vagy, akkor ez biztos, hogy nem fog bejönni, kezdeményezni se érdemes. A szexuális vonzódást ilyenkor nem lehet azért teljesen kizárni. Inkább egy idősebb női családtagot keressél ölelésre.
2017. aug. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
törvénybe ütközik támogatni valakit az öngyilkosságban, vagy biztatni rá
2017. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Hát így, hogy te lány vagy, ő férfi, így eléggé necces. inkább keress mást.
2017. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Biszexuális vagyok, amit a pszichológusom is tud rópam, szóval ha nő lenne sem lenne nagyon más a szituáció, de értem amit mondtok. Köszönöm.
2017. aug. 22. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy próbát megér, ha elmondod neki, amit leírtál, hogy miért lenne ez neked fontos, maximum azt mondja , hogy nem fér bele.
2017. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kemény dió lesz!

A pszichológusok - szerintem - külön tanulják, hogy milyen szinten és hogyan különítsék el a munkájukat a magánéletüktől.

Munka VAGY magánélet!

Magánélet VAGY munka!

Munka ÉS magánélet?

Ezrelékekben mérhető az esély erre - és elképesztően erős érzelmi kötődés kell ahhoz, hogy ez a szabály boruljon!

Az ölelés egy bensőségesebb érzelem kifejező gesztusa, ami egyoldalúan nem működik.

Felvetheted a dolgot a pszichológuspdnak, de borítékolom, hogy valamilyen kifogással nem fogja megengedni az ölelést!

Bár NE lenne igazam!

2017. aug. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!