Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lehet hogy antiszociális vagyok?

Lehet hogy antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
szoktam járni buliba néha de most eggyszerre kellet dolgoznom és lözbe tanulnom is és már 1 éve mondhatni nem voltam buliba a barátok jönnek mennek nincs ugy tartos baráti kapcsolatom de általában mindenkivel megértem magam kevés emberrel vagyok roszba és mostanában szinte csak otthon vagyok és kockulok zenét halgatok stb és épp ez a furcsa mármint ha nagyon meg eröltetném magam lenne tartos baráti viszony csak én inkább valami tartosra vágyok ugyan ez a helyzet a lányokkal mostanában nem is ismerkedtem egyikkel sem hogy össze akrnék jönni valakivel pedig már alarok egy normális párkapcsolatott mármint a kapcsolat legyen az az nem baj ha egy kicsit örült a csaj:D

2017. aug. 26. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz az az aszociális nem pedig antiszociális (Szociopata)

Én nem valszeg nem vagy az-

2017. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megnéztem inkább a kettö közt érzem magam
2017. aug. 26. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:
ez inkább csak lustaság
2017. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utsó jól mondja. De egyben az elmagányosodás előszobája is.
2017. aug. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!