Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha ráírsz a kiszemeltedre, de...

Ha ráírsz a kiszemeltedre, de csak "látta" és nem válaszol, akkor Ti érzitek magatokat kínosan, vagy szerintetek ő a bunkó?

Figyelt kérdés

2017. szept. 5. 18:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%

#10 - ha van ötszáz ismerősöm, és ha csak a tizedének eszébe jutna, hogy kiszemel, akkor félóránként válaszolgathatnék nekik a nap 24 órájában, csak mert nem akarok bunkónak tűnni?

Nem, inkább hetente egyszer megnézem, hogy mizu, és ha valaki valami olyat ír, amire válaszolni szeretnék, akkor nyilván fogok is. Ez ebben a kulcs: figyelembe venni, hogy a másik mit szeretne, és nem vagdalkozni, hogy mit és miért NEM csinál, amit én pedig ELVÁROK, mert az elvárásomat az illem úgyis igazolja. Ahelyett, hogy megelégedne azzal, amit kap, mert az is válasz, ha nincs válasz. Nem kell bunkónak (vagy bármi másnak) bélyegezni őt, amiért 1) nem válaszol, 2) kínos érzetet generál. Merthogy a kérdés két opciója egy és ugyanaz a végkimenetel.

2017. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Elment ügyet intézni. Írtad, hogy fél óra múlva indul. Ebbe benne van, hogy fogatmos, smink(ha csaj), fésülködik, felöltözik, összeszedi az okmányait, amit cserélni akar. Ez idő alatt én se az üzeneteimmel vagyok elfoglalva. Aztán ki tudja mekkora a sor, milyen messze utazott. Simán elképzelhető, hogy nem ért rá válaszolni, mert épp szólították, aztán elfelejtette.

Eléggé túlreagálod kedves kérdező.

2017. szept. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Ő a bunkó!!
2017. szept. 12. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!