Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Alig bírok menni, nekem nem...

Alig bírok menni, nekem nem lehet autóm de a sok egészségesnek meg a fenekéhez van már nőve. Miért?

Figyelt kérdés

2017. szept. 7. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Mert az élet nem habostorta.
2017. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyors és kényelmes esetenként még felvágásra is alkalmas és sok munkahely meg is követeli hogy rendelkezz jogosítvánnyal esetenként még azt is elvárják hogy saját autód legyen.
2017. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod hogy neked miért nem lehet autód. A sok "egészséges" meg általában dolgozik és megveszi.
2017. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha lenne autóm mondjuk el tudnék menni dolgozni rendesen és nem az állam tőgyén élnék 5 forintból, ez még nem jutott az eszedbe?
2017. szept. 7. 19:13
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes, mások is megszerzik valahogy az autót és nem annak hiányára fogják hogy nincs pénzük rá...
2017. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem van pénzem autóra, de nem lehet mert nem adják meg az alkalmasságot rá hgy
2017. szept. 7. 19:23
 7/14 anonim ***** válasza:

most akkor konkrétan mi a baj? attól, hogy jogosítványod nem lehet, autód miért ne lehetne? ha ez az egyetlen vágyad, hogy valaki fuvarozzon, mert nehezen jársz, nem korlátoz senki. vannak ennél sokkal súlyosabb, mégis értelmetlen rendelkezések.


én meg színtévesztő vagyok, és emiatt nem lehet hivatásos jogosítványom, pedig szívesen dolgoznék hivatásos sofőrként, és érthetetlen, hogy miért a korlátozás, hisz a színtévesztés nem korlátoz a vezetés közben semmiben...ha így lenne, akkor nem lehetne sima, úrvezetői jogosítványom se...


mégsem problémázom ezen, tudok ettől függetlenül dolgozni, élni...

2017. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
egyébként meg ha van pénz autóra, akkor miért okoz gondot, hogy az "állam tőgyén élsz 5 forintból"? kicsit ellentmondásos.
2017. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
megbuktál ötször vagy mi? mert akkor valóban nem vagy való forgalomba..
2017. szept. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8/9 onnan van pénzem hogy félretetttem, mivel NEM TUDOK MENNI SEHOVA ezért elkölteni sem tudom a pénzt!
2017. szept. 7. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!