Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mire számítsunk...

Szerintetek mire számítsunk az első Mondoconomon?

Figyelt kérdés
Szögezzük le az elején hogy nem saját akaratomból megyek, csak haverjaim elrángatnak. Semmilyen animét nem nézek, nem is tervezek, meg láttam képeket conról és egy cringefestnek tűnik az egész. Mire számítsak így? Van valami nem weaboo program ott vagy esélyem sincs túlélni? :D

#anime #MondoCON #weaboos
2017. szept. 23. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, 2015 tavaszán voltam utoljára, de nem hiszem, hogy sokat változott azóta. Az animéken kívül még a Lol-t nyomják ott nagyon meg egyéb ilyen játékokat (nem ismerem őket, sorry), szóval ha azok sem érdekelnek, akkor szerintem baromi unalmasnak fogod tartani. Én néztem animéket meg hallgatok japán, koreai zenét is, szóval valamennyire érdekel ez a dolog, mégis ráuntam a Mondoconra. Ha nem cosplayezel, akkor szerintem nincs sok értelme annyi pénzt kidobni miatta. Elsőnek érdekes meg minden, elverheted az összes pénzed egy csomó hülyeségre, ehetsz sushit, fotózkodhatsz rohamosztagosokkal stb. Ja, és az emberek jófejek. :D Nézd meg nyugodtan, de bocsi, ha nagyon elvettem a kedved, meg a mondoconosoktól is elnézést kérek. :'D
2017. szept. 24. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát kedvem nagyon eddig se volt menni, csak ismerősőmnek megígértem hogy elmegyek vele xd de lolozni szoktam, úgyhogy ha vannak azzal kapcsolatos programok akkor az egy plusz pont
2017. szept. 24. 10:08
 3/4 Sheral válasza:
Hát mostanában már egyre inkább össze van vonva más rendezvényekkel. LoL verseny mindig szokott lenni, de SC2, HS, WoT bajnokság is gyakori. Legutóbb láttam élőben vmi pankrátor meccs félét. Rengetegféle konzolt lehet kipróbálni. Vannak a Japán kultúrához kapcsolódó programok pl: megfestik a nevedet, lehet shougi/gozni, ismeret terjesztő előadások stb. Cartoon rajongók is egyre többen vannak, meg Starwars rajongók is, így nekik is van külön részlegük. Ezen felül van szerepjátékos, társas, kártyázós rész, ahol szintén ki lehet próbálni. Általában van film/AMV vetítés, cosplay verseny, karaoke, kvíz. És ha semmihez sincs kedved akkor ott vannak a kaják. Illetve kb minden alkalommal 30-40%-ban változik a program, azért legegyszerűbb, ha megnézed a műsort, hogy melyik helyszínen mi lesz. Egy alkalommal szerintem akárki számára elviselhető sőt érdekes is.
2017. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A mondocon nem csak animékről szól, szól a játékokról, ázsiai zenéről, scifi és fantasy filmekről, sorozatokról. Meg szerintem még olyan embernek is, aki nincs benne ezek közül egyik szubkultúrában sem, a cosplayesek érdekesek. Nagyon sok program és előadás van, szóval szerintem azért el lehet ott lenni.
2017. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!