Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van-e olyan társkereső, ahol...

Van-e olyan társkereső, ahol nem magának, hanem rokonoknak, barátoknak lehet társat keresni?

Figyelt kérdés
Akiket aztán be lehet egymásnak mutatni.

2017. okt. 4. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nincs. Nem is tudom ezt elképzelni. "Van egy kisunokám, a Pistike, jóravaló helyes gyerek. 32 éves és még szűz..."
2017. okt. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én el tudom képzelni. Anyukámnak, nagybátyámnak. Visszahúzódó, félénk fiataloknak. Akiknek a közeli közösségeiben nincsenek szabad szóbajöhető párnakvalók.


Az biztos, hogy hasznosabb lenne, mint az egyéjszakás akármik.

2017. okt. 4. 18:33
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így, ilyen formában nem létezik. A jószándékod becsülendő, csakhogy elég fura lenne, ha te írnál egy félénk rokonodról egy félénk társkeresőnek. Vagy hogy képzeled? Aki maga is félénk, nem fog társkeresőkön keresgélni, mert eleve félénk ő is, de az ötlet nem annyira rossz, indíts egyet Félénk Társkeresők Társasága néven pl. :)
2017. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én marha ideges lennék rad, ha jószándekból regisztrálnal valami sz@r oldalra mert annyira szánalmasnak tartod, hogy nincs párom.
2017. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hogy hogyan képzelem? Nem is tudom, ugyanolyan lenne, mint bármelyik másik, csak fel lenne tüntetve, hogy nem magamnak, és hogy milyen ember, akinek. És hogy kb milyen párra gondoltam.

És plusz információnak, hogy mi közöm ahhoz, akinek keresném.


Akinek nem tetszik, úgyse nézné meg.


Akinek keresem, annak se kell tudnia, hogy akit bemutatok neki, azt honnan ismertem meg én magam.

2017. okt. 4. 19:02
 6/15 A kérdező kommentje:

18.50.


Nem tartom szánalmasnak, ha valakinek nincs párja. De hátha másképp gondolná, ha valaki olyat ismerne meg, aki nem mozog a köreiben éppen. Akire nem is gondol, hogy pont hasonló emberre vágyna.


Egy jó ismerős, családtag sokmindent tud, lát, amit fölhasználhat ilyen esetben.

2017. okt. 4. 19:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez kifejezetten béna dolog.


Én láttam már ilyet, kaptam is ilyesmi választ, azonnali tiltás lett a vége.


Egyrészt az ismerkedés egy alapvetően személyes, intim dolog. Én alapból feszélyezve és átverve érezném magam, hogy idegenek tárgyalnak ki a túloldalról és nem az akivel ismerkedek konkrétan.


Másrészt azt gondolnám hogy biztos végtelenül ronda vagy ketyós az illető ha már arra nem képes hogy maga ismerkedjen.


Na meg ahogy írták, én fordítva baromi zabos lennék ha felhasználva a képeimet, életemet kerítőset játszanának az emberek.

2017. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs,de megtaláltad a piaci rést, csinálj ilyen oldalt :)
2017. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#6 az más, amiről beszélsz az oké, hogy ha ismerek két embert akikről úgy vélem, hogy szívesen bemutatnám őket egymásnak, esélyt adva az ismerkedésre.


Én konkrétan azzal nem értek egyet, ha valaki a tudtom nélkül ügyködne egy társkeresőn, csak hogy nekem segítsen.

2017. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

1929


Rosszul gondolod. Milyen képeket? Semmi képről nincs szó.


Egyszerű bemutatásban, megismerkedésben mi az "intim"?

2017. okt. 4. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!