Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért néz az emberek többsége...

Miért néz az emberek többsége engem hangembernek?

Figyelt kérdés
Általában ha mondok valakinek valamit hogy ezt akarom csinálni, ezt akarom elérni,ez a célom stb. és meg is csinálom akkor akiknek mondtam azoknak akkora rácsodálkozásokkal tudnak reagálni mintha nem vették volna előtte komolyan a terveimet.

2017. okt. 11. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A siker alapvető titkai között szerepel az is, hogy senkinek sem beszèlünk a terveinkről, ha azokat meg is akarjuk valósítani. Így senki sem tud kètsègeket kelteni bennünk a terveinkel kapcsolatban.
2017. okt. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert az emberek többsége tényleg csak beszél a tervekről. Aztán mikor ott van hogy dolgozni is kéne érte akkor inkább hagyja a fenébe.

Így bevallom őszintén mikor a sok szerencsétlen után valaki tényleg összehozza amiről álmodozott én is meg szoktam lepődni. De ez az elismerésemből nem vesz el semmit. És egy-egy ilyen alkalommal tud nekem bizonyítani az illető.

Az a baj hogy ilyen emberből akire tényleg lehet számítani és tudom hogyha valamit eldönt azt képes saját erejéből megcsinálni csak kettőt ismerek. Egyik anyám, másik egy régi barátom. Tőlük semmit se vonok kétségbe. De az emberek nagy részétől annyit se merek már elvárni hogy egyedül lélegezzen munka közben.

2017. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!