Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti mit szólnátok, ha lenne...

Ti mit szólnátok, ha lenne egy olyan ismerősötök akinek annyi pénze lenne hogy akár szigetet is tudna magának vásárolni?

Figyelt kérdés

Nagyon utálnátok azért hogy ilyen sok pénze van?

Az ismerőst úgy értem, hogy esetleg régen vmilyen úton módon ismertétek amikor még nem volt ilyen tehetős.



2017. okt. 19. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:

A másik ember sz.rjai után irigykedni az egyik legpr0libb szokás szerintem.

Engem nem érdekelne.

A fél világ tehetős,akkor most legyek depis?

Normális kultúrember a saját életét építi,nem pedig más pénzét lesi.

2017. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

én minden ismerősömet utálom...

nem utálnám kevésbé, azért mert pénzes

2017. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van egy öreg milliárdos ismerősöm, nagyszüleim barátja, régen segítettünk neki szüretelni a szőlőben, de ő is ugyanúgy dolgozott mellettünk, nem csak dülleszkedett, pedig megtehette volna..öreg kora ellenére maga műveli a gyümölcsösét és vadászni jár. Tisztelem és becsülöm, mert ismerem a történetét, régen egyszerű ember volt aki a piacon árult (már nem tudom mit de asszem gyümölcsöt) Az ilyen embert nem utálnám semmi féle képpen, hiszen saját erejéből illetve ügyességéből/szorgalmából lett gazdag..csak az irigy és tenni nem akaró emberek utálják az ilyeneket, mert egyszerűbb lehúzni valakit, mint hogy küzdjenek azért, hogy ők maguk többre vigyék az életben.

Aki meg tisztességtelenül gazdagodott meg azokat azért nem utálom, mert inkább arra használom a felesleges energiámat, hogy gondolkodjak, én mit tudnék lopni :D

2017. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A környezetemben csak olyan pénzes emberek vannak akik beleültek a jóba.Utálni nem utálom őket de irígy vagyok elismerem.

Ráadásul végtelen buták és nem tudnak előre gondolkodni.Csak a mának élnek, két kézzel szórják a pénzt, a nagyzolás határtalan.

Teljes amnéziában szenvednek pedig még néhány éve tőlem kértek kölcsön..

Meg se fordul a fejükben, hogy az a zsíros állás a látszatmunkával,amibe a jó ismerősük, rokonuk betolta őket nem biztos, hogy örökké fog tartani.

2017. okt. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, élje azt az életet, amit kapott, amit választott.
2017. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem érdekelne, az ő dolga
2017. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miért kellene ezért utálni? Nyilván egy kicsit irigykednék rá,de ennyi. Ha jóban vagyunk, akkor még örülnék is, hogy neki legalább összejött.
2017. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit, ahogyan eddig sem...
2017. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ugyanmár,


én meg testőrök nélkül mozgok bárhol, az nem érték?

vagy, hogy olyan társam van aki vállal gyereket?

vagy...

2017. okt. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Inkább félteném, de csak akkor, ha ölébe pottyant (nyeremény/örökség), és nem a munkája eredménye, mert csak azon keresetek gyümölcsözőek nagyobb százalékban.
2017. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!