Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szólnátok hozzá, ha egy...

Mit szólnátok hozzá, ha egy barátotok, ismerősötök, kollégátok/osztálytársatok elmondaná, hogy meleg vagy biszexuális?

Figyelt kérdés

Hogyan reagálnátok, mit gondolnátok és változna valamit a kapcsolatotok? Mondjuk, hogy nagyon jóban vagytok.


És ha mondjuk egy távolabbi ismerősről tudnád meg, mit szólnál?


(Alap esetben tegyük fel, hogy fiú az aki megosztja veled.)


Légyszíves írjatok kort és nemet is, ha lehet.



2017. okt. 2. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönném, hogy őszinte volt, és ennyire megbízik bennem. Előítéletem nincs, bár biztos másképp néznék rá egy kicsit, de ezt is megbeszélném vele, és igyekeznék megérteni őt.
2017. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
#1: 35/F, bár ez szerintem mindegy, de kérted.
2017. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rá példa, nem változott semmit a kapcsolatunk, teljesen hidegen hagy mások szexualitása.

32/N

2017. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Már történt ilyen. Elég érett vagyok ahhoz,hogy ne a szexualitásuk alapján ítéljem meg az embereket.
2017. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagyunk pont magasról tennék a szexuális beállítottságára. Nem azért barátkozok vele mert heteró vagy épp meleg vagy bi.

Távolabbi ismerősről se alkotnék más véleményt. Ha ő ilyen akkor ilyen.


19/f

2017. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi korrekt válaszokat.


Várom a további válaszokat is. :)

2017. okt. 2. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig is joban voltam vele, ezutan meg jobb lenne a viszonyunk :) Orulnek, hogy egy ilyen dolgot megosztott velem, es termeszetesen teljes mertekben tamogatnam, elfogadnam. Ha egy tavolabbirol, akkor is tisztelnem azert, mert felvallalja. 15l
2017. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülnék, hogy bízik ennyire bennem. De ha mástól hallom, akkor addig nem hiszem el, amíg az illető nem mondja nekem. 19/f
2017. okt. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
Tudomásul venném. Igazából nem érdekel az ilyesmi, felőlem lehet akármilyen szexuális.
2017. okt. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, a csak kolléga, csodálkoznék miért mondta el, hisz semmi közöm hozzá. Ha barát, örülnék hogy ennyire bízik bennem. Nem változtatna semmin, hiszen nem a szexuális beállítottsága miatt barátkozok az emberekkel. Miért kellne másként néznem rá?


37N

2017. okt. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!