Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kell üldözni olyan...

Miért kell üldözni olyan embercsoportokat akik senkinek nem ártanak?

Figyelt kérdés
Értem ezt a keresztényekre, zsidókra, melegekre... Az iszlamistákat megértem, hogy megvetik mert ők ártanak az átlag embereknek. De a zsidók, melegek, keresztények semmit nem ártanak. Akkor miért kell üldözni?
2017. okt. 21. 09:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9, Imádom ezt a gondolkodást xd Hogy a fszba jön az ide Árpád vezér? Azt akarod mondani, hogy mivel a magyar nép előtt éltek a Kárpát-Medencében nekünk a saját országunk törvényei szerint nincs jogunk eljárni azzal, aki a zöldhatáron keresztül, útlevél és személyigazolvány nélkül (jogilag nem menekültek, mivel Szerbiában semmilyen fegyveres konfliktus nincsen (mielőtt belém kötne valaki Koszovóban fegyverszünet van), önmagát kiskorúnak kiadva, ujjlenyomatvételt megtagadva, erőszakkal betör a magyar állam területére? Feltételezem nem. Akkor hogy jönnek ide Árpádék?
2017. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, mi van? Semmiféle Árpádot nem emlegettem itt. Csupán a nyomorult kormánypropagandára haragszom. Leszarom én azt, hogy visszaküldik őket a határnál iratok nélkül, de azt már kevésbé, mikor önkéntes ételosztáson meg akarnak engem rugdalni, mert kaját merek adni a """"majmoknak""""", akik nem idevalók. Mintha a népvándorlás nem lenne egy természetes folyamat már évezredek óta amúgy...
2017. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
12, Pont erről beszéltem az előbb! Ne a Fideszből meg a Soros-plakátokból vezesd már le a kereszténységet! Hogy lehetsz ilyen szűk látókörű? Hogy más példát ne mondjak: Beer Miklós...
2017. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jézusom, hát hogyan jön ez ide??? A Soros-plakátok nem csak a keresztény embereket terelik, vagy mit gondolsz?:DDDD Legyen akármilyen vallású az az ember, ha azt látja, hogy ezt és azt utálni kell, mert rajta van a plakáton az arca, és negatív szöveg van rajta, gyűlölni fogja őt is, és a bevándorlókat is.
2017. okt. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Egyébként már megbocsáss, de rám az utolsó dolog, amit lehetne mondani az a szűklátókörű... :D Annak, hogy nem szívesen érintkezem bigott vallásos emberekkel, egyáltalán nincs köze a szűklátókörűségnek, de mindegy... Xdd Vallás és vallás között rhadtul nagy különbségek vannak. Pont.
2017. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Így van. Ha 13. századi kereszténységet vesszük is, sokkal humánusabb mint az iszlám. A szűklátókörűségről meg annyit, hogy általánosítva leírtad, hogy a keresztények ártatlanokat üldöznek. Erre hoztál egy jó 800 éves példát, aztán megemlítetted, hogy nem mi voltunk az elsők ezen a területen, válaszolok, erre a kormánnyal jössz... Nincs összefüggés azok között amit mondasz. Arra reagáltam, hogy hogy érted azt, hogy itten bármilyen ártatlan csoportot üldöznének a keresztények (mindegy milyen formában). Mindenre válaszoltál csak erre nem
2017. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Hahó, leírom utoljára. Az üldöztek, az múlt idő. Tudod, a t a múlt idő jele, üldözTek, na, ott van az, ki is emeltem.
2017. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A kormányt meg egyébként te hoztad szóba az Orbán keresztényes dumával, de mindegy :D A Soros-plakátokat ide se vettem volna, ha nem említed. A kormánypropaganda meg igenis ide tartozik, mert hovatartozás és sztereotipizálás alapján ítél el tök normális embereket.
2017. okt. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Annyira nem tud èrdekelni a kormány ès az se, hogy ki a királyok királya, hogy el sem hiszitek srácok. Az èletem jó.
2017. okt. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

9-12, és migráns-etető;


Nem ugyanaz a népvándorlás, mint jelenség a megalakulatlan államok, ki nem jelölt határok korában, és más a kijelölt határok, írásos nemzetközi egyezmények sőt OKOSTELEFONok korában.


Megint más nélkülözőknek kaját osztani, és más az embercsempészekre elég pénzt költeni tudóknak enni adni.


Ha jót akarsz tenni, mehetsz önkéntesnek a Közel-Keletre, Afrikába, ott osztani kaját azoknak, akik tényleg rászorulnek. Ne félj, ott is csurran-csöppen neked is.

2017. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!