Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyeek? Váltsak iskolát?

Mit tegyeek? Váltsak iskolát?

Figyelt kérdés
10.es vagyok,de a 9.es évem már szörnyen kezdődött.Az avatóosztályom folyton bunkózott velem,kb utáltak,meg is szivattak.9.be se jött össze,de kb ugyanaz mint most.A "barátnőim" mind olyan pasival jöttek össze,akik nekem jöttek be nagyon.Állandóan beszólogat mindenki.Nem tartom magam rondának,külsőmért nem szóltak még,max hogy krvás de mai világban megszokott.Amúgy meg nem ismernek,szóval nem értem miért nem vagyok szimpatikus nekik.Úgy vagyok vele,hogy iskolát kéne váltanom.Fiúk se jönnek össze,pedig mondom alapjáraton nagyon sok bókot kapok,de egyszerűen itt egyet se.Barátnőim is kétszínűek,egyikre se lehet számítani.1 fiú van az osztályban,ő is egy beszólogatós gyökér.
2017. okt. 24. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyesmi helyzetben.

Ne magadat okold mert mások utálnak, ha ez ok nélkül történik, mert nem is ismernek. Velem is ez volt. De megtanultam, hogy annak a véleményére minek adjak, aki nem is ismer.. Hiszen mit tud ő mondani rólam ami valós lenne, ha nem is ismer?

Nem szabad foglalkozni velük, lehet csak féltékenyek, vagy ki tudja.. Mindenesetre nem szabad felvenni az ilyeneket. Azok a barátnők meg nem is igazi barátnők akkor, ez is ismerős nekem.. Velem is ezt csinálták. Mára már pont ezért válogatom meg jobban, hogy kiben bízom meg.

Ne válts sulit, én is azt tettem, és nem jártam jól, mert ott meg pont azért nem-igazán akartak befogadni, mert új voltam egy összeszokott közösségbe, amibe nem engedtek beilleszkedni. Ezáltal kicsit megnehezítettem a dolgom, mert majdnem a sulit is otthagytam emiatt..

Gondolj arra, hogy azért jársz iskolába hogy tanulj, legyen egy érettségid és tovább tanulhass. Ez legyen a legfontosabb. Az meg hogy nem szeretnek, ne érdekeljen..hidd el, hogy nem mindenhol fognak szeretni, nem garantált hogy segíteni fog a suliváltás, mert egy összeszokott közösségbe még nehezebb beilleszkedni.

A fiúk meg majd jönnek maguktól, csak úgy mint a barátok. A megfelelőre rátalálsz, ha önmagadat adod, és nem hagyod, hogy lehúzzanak azok az emberek, akik utálnak...


De elsősorban saját magad a legfontosabb az életben, nem számít hogy ki mit gondol rólad vagy mit tesz veled, az számít hogy te ezekre hogy reagálsz, és hogy tudod, hogy mennyit érsz, nem adsz a szavukra.

Mindegy hogy mennyi rosszakaród van és mennyi ember van melletted, ha saját magaddal meg vagy elégedve, akkor boldogtalan nem lehetsz. :)


19/L

2017. okt. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!