Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most váltsak vagy ne?

Most váltsak vagy ne?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy 8-os vagyok és ahova járok az egy új suli.Itt minden jó volt eddig.9 lány van a suliba és itt mindenki összeszokott.Van egy népszerűbb lány vele nem tudok lenni.Van 2 lány akikkel jól kijöttem de aztán egy keverés miatt úgymond már utálnak.Meg van még 4 lány akiknek meg van a saját barátnőjük és velem nem is foglalkoznak.

Órákon csenben ülök szünetekben meg hozzávágódom valakihez de látszik rajtuk hogy zavarok.De van mikor szünetekben egyedül vagyok.

Itt nem nagyon szeretek lenni viszont van egy iskola ahol a legjobb barátnőm jár és mondta hogy ott milyen jó és menjek oda.De mivel a barátnőm hetedikes ezért nem leszünk osztálytársak és félek hogy mivan ha megbánom a döntést.Az egyik felem ide a másik felem oda húz.Tényleg félek és nem tudom mi legyen.


2016. dec. 7. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ hány osztályos suliba jársz. Ha 8 osztályosba, akkor utolsó éves vagy, ekkor már felesleges új suliba menni. Ha éveid vannak még hátra, akkor éppen átmehetsz, de semmire nincs garancia, hogy ott jobb lesz.
2016. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez az utolsó évem a suliba.De úgy gondolom hogy egy 14 éves lánynak nem otthon a helye nap mint nap hanem a társaság napközbe.

Viszont ezt itt nem kapom meg és ezért szeretnék átmenni csak lehet hogy ott se lesz jobb.Mit csináljak?Tásaságra vagyom de itt nem kapom meg.

2016. dec. 7. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!