Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem érdekelnek a nők?

Miért nem érdekelnek a nők?

Figyelt kérdés

19/F. Lehet azért mert sporotlok (birkózás) elég jól megy, úgyhogy erre koncentrálok a legjobban, meg a tanulásra. Még nem járok egyetemre, mert évvesztes vagyok. De nem is ez a lényeg. 19 éves vagyok, és nem is volt barátnőm, de nem is szeretnék valamiért. Több lány is próbálkozott már nálam, de én elküldtem őlret (nyilván normálisan, nem bunkó módon) egyáltalán nem szeretnék barátnőt, olyankor olyan érzésem van, mintha rossz kedvem lenne. Miért?


Meleg nem vagyok, úgyhogy az ilyeneket mellőzzük! :D



2017. okt. 29. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Én 3 dologra tudnék gondolni.

Az egyik hogy aszexuális vagy. Ez azt jelenti, hogy bár szeretnél lánnyal kapcsolatot, de a szex nem vonz egyáltalán. Szerelemre vágysz csak szexre nem?

A másik hogy meleg vagy. És nem is értem miért zárod ezt ki, próbáltál már belegondolni ebbe? Ha nem undorodsz teljesen a témától, szerintem próbáld meg pasival és aztán majd eldől...:)

A harmadik hogy volt egy lány/nő az életedben aki annyira megbántott, olyan traumát okozott, amiért nem igazán tudsz már bízni a nőkben...

2017. okt. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szexualisan se vonzanak a nok? Mert az nem mind1... Ha egyaltalan nem akkor felmerul h aszekszalis vagy amivel am semmi gond h jol erzed magad igy.
2017. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aszexualis*
2017. okt. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológiai szublimáció,ami annyit jelent,hogy amikben megtalálod az örömöt(sport,tanulás,hobbi),az olyan erős jóleső érzést jelent,hogy elvonja,és kis híján szükségtelenné teszi a párkapcsolat,illetve a szexuális együttlét okozta örömök utáni vágyat.
2017. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Jól tetted, hogy elküldted őket, mivel a barátnő a kapcsokat az egy életforna, időt teszel bele, valahonnan azt az időt elveszed. A legjobb unalom-űzés felszedni egy csaj, neked meg vannak elfoglaltságaid. Szóval a barátnő az olyan mintha háziállatkát tartanál, játszani kell vele, a figyelmét felkelteni. Ha cicád van, akkor műegérrel, ha kutyusod, akkor csonttal.

Sok gyermek szeretne kiskutyát, de ha szembesítik azzal, hogy nem csak simogatni kell, kivinni pisilni, összeszedni a piszkát, felmosni, ha a padlóra okádik. Szóval van ám kötelesség is, ha valaki kutyust szeretne.

2017. okt. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#1 igen, próbáltam belegondolni ebbe, undorodnék attól, ha egy fiúval közösülnék :D
2017. okt. 30. 14:55
 7/7 Vree ***** válasza:

Mondok még lehetőséget: prűd nevelést kaptál és képtelen vagy a szexre/kapcsolatra bűntudat nélkül gondolni.


Másik: 19 éves férfi esetében még a szexuális érés messze nincs lezárva, lehet, hogy csak később, lassan alakul ki az érdeklődés, amikor az önállóság meghozza az önbizalmat és megnő az igény, hogy te alakítsd abarátságaidat, saját családodat stb. - korábban ugye a szülők, környezet harátozzák ezt meg, később neked kell alakítanod.


Amúgy azzal egyetértek, amit mások is mondtak, hogy el kéne árulnod, hogy szexuálisan vagy romantikusan nem vonzódsz-e. Van, akit a párkapcsolattal járó sok munka riaszt; van akinek nincs erős szex drive-ja, egyszerűen nem talál benne annyi örömet, mint mondjuk, egy jól elvégzett munkában. A sportolás pl. szintén olyan tevékenység, ami pozitív hormonokat szabadít fel, de ilyen pl. az alkotó tevékenység közben átélt katarzis is. Ezek kéiailag is olyan erős élmények, hogy akár kiolthatják az orgazmus iránti vágyat.

2017. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!