Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol tudnék ázsiai barátot...

Hol tudnék ázsiai barátot szerezni?

Figyelt kérdés

Na jó ez a kérdés tényleg épp olyan hülyén hangzik leírva mint kimondva nemmellesleg elég rasszista és tárgyként tekint szegényekre szóval előre is elnézést hogy ezt így fogalmaztam de egyszerűen már szó szerint több mint 20 perce azon agyalok hogy mégis hogyan tegyem fel ezt a kérdést. Mielőtt bárkiben aki elolvassa ezt a kérdést felmerülne, hogy most én rasszista vagyok vagy mi?...hát nem...egyáltalán nem bírálok senkit se a bőrszíne se a vallása se a kinézete se a szexualitása sem pedig a nemzeti hovatartozása alapján, még a leghalványabb hajlamom sincs ilyesmire. És nem azért szeretnék ázsiai barátot mert ázsiai vagyis főképpen de..de nem azért mert amilyen, hanem azért mert nekem ez jön be. ...Nah már megint sikerült kifejeznem magam xd

A lényeg, hogy van akinek a nagy mellek vagy hátsó fertájak esetleg a termetesebb alkat vagy a fogpiszkáló vékony lábak, kockahasak, méretes férfi nemiszervek imponálnak... nekem épp így tetszenek a távolkeletiek. ...Remélem ez egy fokkal érthetőbb ez így.... de mindenesetre is mét kérem, félreértés ne essék, nem valami jött ment tinilány dival folytán jött al elgondolás melyből ugye megszületett az elhatározás is, hogy én "ázsiai barátot akarok szerezni"....nem.... nemes egyszerűséggel nekem az ázsiaiak imponálnak. Nem is azért mert valamilyen baromi nagy k-pop fan vagyok ha valaki azt akarná babizonyítani...mert hát azon kívül hogy a padtársam folyton azon visítozik hogy jaj milyen új haja van ennek meg ennek és jaj de aranyos ez meg ez és EXC forever én még csak nem is hallgatok k-pop ot.

A "main story" az lenne hogy múlt évben jött hozzánk egy Japán cserediák és az ofőnek mellém ültette merthogy én majd a kis kitűnő mindenemmel biztos jó hatást gyakorolok stb. A lényeg hogy összehaverkodtunk meg csomót beszéltünk de sajna neki van barátnője és már visszament Japánba úgyhogy...jah ez van xd


A kérdésem az lenne hogy hol tudnék ázsiaiakkal ismerkedni? Van erre valami társkereső? Ha igen akkor melyik?


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2017. nov. 2. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a szófosást... Hogy jött a terhesség kategória? Egyből gyerek is kell 16 évesen, vagy mi?
2017. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hehe.

Ez tetszett. Feldobta a napom:D

2017. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nah szuper vmi ötlet?
2017. nov. 2. 18:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
aztaqva......xd
2017. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Ázsia center.
2017. nov. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Amúgy bakker egyet te mi a jóéletről beszélsz ???

Sztem te olvasol valamit nagyon felre de tolem aztan ha annyira szeretnel gyereket en nem allok az utadba de legalabb ne az en kerdesem alatt szuld meg 16 evesen...

2017. nov. 2. 18:05
 7/13 A kérdező kommentje:
*egyes
2017. nov. 2. 18:06
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Figyi, ez nem rasszizmus, hanem hülyeség. Ázsia baromi nagy, hú képzeld vannak olyan igazi kínaiak akik nem is sárgák és nem ferde a szemük. Komoly mi? Oroszország mellett laknak Kínában, teljes értékű kínaiak. Amúgy cukin tudnak kinézni az ázsiaiak, de ne ez alapján válassz párt. Az a legdurvább, hogy néhányan nálad idősebbek is bőrszín szerint választanak. Hidd el, tök hülyeség, ráadásul a magyarok közül sokkal több jelöltből választhatsz.
2017. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Igaz! Ázsia center tuti hemzseg az ázsiaiaktól, ott kene lógnod egy kicsit, tuti ferdeszemű baráttal mész haza xd Na, problem abszolválva, még vmi? xd
2017. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Fu bakker honnan jött ez a kategória lol nemtom nem ide akartam xd
2017. nov. 2. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!