Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú,akinél ki van zárva a nem netes ismerkedés,mivel tőlem több ,mint 100 km-re lakik. Személyesen nem ismerjük egymást,évente találkozunk, pár szót már váltottunk,de ezek csak kis vakkantások voltak úgymond :D

Aztán több mint fél év keresés után végre megtaláltam Facebookon és megtudtam a nevét , viszont mint kiderült,facebookon teljesen inaktív... Három accja van,mindegyik ki van halva,csak profilkép van ( kettőn az se ) illetve 48 ismerős...

A nagymamája viszont teljesen aktív facebookon, sokszor oszt meg dolgokat és hasonlók. Körülbelül 50-55 lehet ránézésre,szóval elég fiatalos.

A nagyija kirakott egy idézetet,amit likeoltam,majd utána jöttem rá,hogy ebből rájön,hogy én nézegetem a profilját. Végül úgy voltam vele,hogy nem számít,ezért úgy hagytam.

A hölgy hát hogy fejezzem ki magam... Eléggé ellenszenvesen méreget mindig,a fiú anyukája viszont aranyos. Bár az egész családnak van egy ilyen flegma nézése, mindenki agyon van tetoválva ( kivéve persze a gyerekek ) . Ez önmagában nem hátrány számomra,ellenben én teljesen más környezetben nőttem fel.

A fiút bejelöltem,bekövettem mindenhol,azonban függőben vannak,mert ugyebár nem aktív.

Nagy bunkóság lenne bejelölni az ellenszenvesen méregető nagymamát ?Nem szeretnék tiszteletlen lenni az idősebbekkel szemben,szóval nagy dilemmában vagyok.. Mit kezdjek a helyzettel?



2017. aug. 14. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem az anyuka szimpatikusabb,ha tudod jelöld be őt majd esetleg kérd el a fia elérhetőségét.
2017. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az anyukának nincs facebookja
2017. aug. 15. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!