Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Egy lányba már 1...

Ricsii122333 kérdése:

Mit tegyek? Egy lányba már 1 éve szerelmes vagyok Legjobb fiubaratkent nez ram de en sokkal tobbet erzek iranta.

Figyelt kérdés
. Sokan azt hiszik hogy egyutt vagyunk mert gyakran olelgetjuk egymast, az olembe fekszik, puszit adunk egymasna,k megsimitjuk egymast szoval kb olyan mintha egyutt lennenk csak nem csokolozunk stb. Regebben kaptam tole olyan jelzeseket h amikor vizipipaztunk olyat szolt hogy de lekapnalak en meg ott lefagytam es csak nevettem. Ugy hitettem el vele hogy en us baratkent nezek ra mert felek hogy elrontom a baratsagunk ha megtudja. Probaljam meg vagy szeressek ki belole? (Ha az a tanacs higy szeressek ki akkor higyan anelkul hogy megszakadna a kapcsolatunk)

2017. szept. 11. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallod, addig szedd fel, ameddig így viselkedik veled. Nem ő rakott be fiúbarátnak hanem te magadat.
2017. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat jo tanacs csak az a baj hogy van meg egy kozeli fiu baratja es vele kb ugyanezeket csinalja. Es ezert o is beleszeretett. Meg valahol azert is bizonytalan vagyok mert o azert idosebb palikra megy en meg fiatalabb vagyok nala egy honappal:D es o ezt nagy dobra verte egy idoben
2017. szept. 11. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Kettőtök közül valaki meg fogja...
2017. szept. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kifejtened legyszives 2.?😅
2017. szept. 11. 23:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Van a történetben L, F1, F2.


L és F1 valamint L és F1 jelenleg barátok, de van köztük némi szexuális vonződás.

Köv. fázis: L és F1 között szerelemmé alakul a barátság, ugyanakkor L és F2 között megszűnik a barátság.

Vgső fázis: L és F1 között elhalványul a szerelem, a kapcsolat megszakad. Így végezetűl teljesen megszűnik a kapcsolat L és F1, valamint L és F2 között is. F1 és F2 között nem is volt érdemi kapcsolat.

2017. szept. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg le akar cummantani? Mit szívtatok?

Figyeld meg, öleld meg a csipődet nyomd hozzá az ő csupőjéhez, érezze a Jancsidat. Ha eltolja magát veszet fejsze nyele, ha nem mindent bele, ne tökölj. Kapd le, vetkőztesd, nyald ki, de rendesen ám, mert leellemőrzöm milyen munkát végeztél.

2017. szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszi 3. A tanacsot!

Egyebkent 4. Nem lecumizni akart hanem lesmarolni:D

2017. szept. 12. 12:54
 8/8 anonim ***** válasza:
ecsém , kell nennél egyételműbb jel? veled akar lenni...
2017. szept. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!