Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit szolnátok ha a legjobb...

Ti mit szolnátok ha a legjobb fiú barátotok szerelmes lenne belétek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves vagyok a a legjobb a fiú barátom szerelmes belém de én nem szeretem.Nem szeretném ha tönkre menne a barátságunk.

2017. febr. 22. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem örülnék neki.


24 F

2017. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és nincs "legjobb fiú barátod". Barátságotok sincs. Egy srác van, aki az elejétől többet akart tőled, ezért barátságot mímelt. Jó reggelt, hercegnő.m
2017. febr. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 negatív kommentelők kíméljenek.Köszönöm

#2 ja persze már 6 éve,ugye?

2017. febr. 22. 15:03
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.

Szerintem tök normális választ adtam.


Hogy boldoggá tegyelek: Tisztázd vele,hogy csak barátság van,semmi több. Ha nem sikerül megbeszélnetek,tönkremegy előbb-utóbb ez a barátság.


Egy majdnem hasonló sztorim van. Volt egy lány,vagy 5-7 éven át nagyon jó barátok voltunk. Nem tudom hogyan,de összejöttünk,fél évig tartott a kapcsolatunk. Szakítás után nagyon megváltozott minden. Most ott tartunk,hogy kb félévente beszélünk pár sort.

2017. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most komolyan,szerinted az normális válasz,hogy fiú ként ezt írod.A második válaszod pedig köszönöm.
2017. febr. 23. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!