Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Érdemes lenne pszichológushoz...

Érdemes lenne pszichológushoz fordulnom?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy 9.osztályos gimis lány vagyok ..Nagyon szeretem a sulimat viszont nagyon messze van a lakhelyünktől és ezért koleszos vagyok ..Nagyon utálok társaságban lenni,nem tudok itt sem normálisan aludni sem tanulni,nem oszthatom be a szabadidőmet és ez rettenetesen zavar ..Ez megy lassan 4 hónapja és anyum nagyon ki van készülve ..Azt mondja hogy elege van a folyamatos nyihogásomból és hogy meg sem próbálom elfogadni a helyzetet ..Azt tudni kell rólam hogy soha nem voltam híres az optimizmusomról és egérből is elefántot tudok csinálni.Az önbizalamam a padlóval egyenlő szinten van,soha nem tudom magamnak azt mondani hogy ez most menni fog vagy igen ezt meg tudom csinálni.Nem látom értelmét az életemnek,pedig vannak céljaim is de úgy érzem hogy nem érdemes értük küzdenem és higy soha nem mászok már ki ebből a gödörből.Tegnap már megint nagyon összevesztem anyumékkal és az az egy volt a szerencsém hogy egy lány észrevette hogy be akarom gyógyszerezni magam és kiszedte a kezemből ..már nagyon ki vagyok készülve idegileg, de attól félek hogy a pszichológus sem tudna segíteni ebben..kérlek titeket ha voltatok már hasonló helyzetben ,vagy tudtok valami életmentő tanácsiot adni akkor írjatok ..
2017. dec. 20. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Most le fogtok pontozni de egy ilyen emberrel mit lehet kezdeni? Semmit. Ha egész életedben ilyen voltál ennyi idősen akkor semmit se lehet veled kezdeni tetszik vagy nem ilyen maradsz. Ha meg már öngyilkos is akartál lenni ami nyilván nem volt komoly ha ennyin függött akkor végképp nem tudok veled mit csinálni. Vagy változtatsz a felfogásodon vagy így jártál te dolgod.
2017. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon ügyes vagy amiért hajlasz a pszichológus felkeresésére. Mindenképpen jelentkezz be hozzá, egy próbát megér. Valószínűleg olyan irányból közelíti majd meg a problémát, amelyből számodra is nyilvánvalóbb lesz az út, amelyen haladva változhatsz. Nem kell félned tőle, hidd el segíteni fog majd eloszlatni az aggodalmaidat. :)
2017. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!