Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi szituról?

Figyelt kérdés

Jó tudom,hogy ez semmiség lesz,de engem akkor is zavarnak még az ilyen kisebb dolgok is

Most éjszaka 11-kor felszálltam a buszra,odanyújtottam a jegyet a sofőrnek,mert úgy van itt,hogy neki kell eltépni és így úgy nyúlt a jegy felé és fogta meg mint amikor az ember megsóz valamit,szóval így a két ujját,kb. így [link]

Gondoltam,nem veszi el csak lecsíp belőle egy kis darabot ha már így tartotta a kezét,ezért nem engedtem el mert mondom leesik és én leszek a hülye,annyit csinált,hogy a két ujjával megfogta egy fél másodpercre és aztán el is engedte,nem is éreztem azt,hogy húzná,hogy el akarná venni,rám néz azt megkérdi tök bunkó hangon,hogy "játszol?" hát mondom nem,azt végre normálisan elvette. Annyira idegesített ez..persze ő nem tudta,hogy azt gondolom,hogy csak le akar csípni belőle egy darabot,de nem kéne ilyen bunkó módon szólni egy ilyet,a másik,hogy ha egyszer nem úgy nyúl érte mintha el akarná venni,akkor persze,hogy az jut először az eszembe,hogy ha elengedem leesik a jegy. Tudom,hogy hülyeség és én vagyok a hülye,de tényleg zavarnak az ilyenek,nem először volt,hogy nem kedves szólásokat kaptam idegenektől és mindegyik nagyon megzavarta az adott nyugalmi állapotomat. Budapest szépségei. 18/f


2017. dec. 23. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

AAAh. Gondolom látják rajtad, hogy te nem fogsz bunkón visszakötekedni, ezt valahogy kiszagolják a gyökerek.

Tudom, mert velem is napi szinten suttyók az emberek.

Jóval durvábbakra is fel kell készülni lelkileg.

Elég szorongós típus vagy amúgy nem? Mármint rágódsz dolgokon. Nem bunkózásból kérdezem, csak én is ilyen vagyok, rágódok sokáig egy -egy bunkó beszóláson, bántáson, miközben az adott illető már el is felejtette, hogy valakinek beszólt/nekiment.

2017. dec. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elképzeltem a szitut, ez hatalmas. :DDDD
2017. dec. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Az ellenor egy bunko.

Ha jolnevelt lett volna,akkor napszakhoz illo koszones utan ezt mondta volna: "Kerem adja at a jegyet,eltepnem/ lebelyegeznem.


Sajnos a bkk dolgozoira raferne egy alapos udvariassagi kepzes.


Neked meg kell tanulni visszavalaszolni: "Nem jatszom. Azt hittem leesik. Marmint a jegy.. hahaha. " En ezt mondtam volna pl.

Nyomjal vmi poent mindig. Es akkor te nevetsz a vegen.


Ha kiskoztumben vagyok,sokszor bunkoznak velem vagy ki akarnak hasznalni anyagilag. De belul ugyanolyan bunko maradok,igy meglepodnek,amikor fennhangon beszolok vagy felrelokok vkit. Igy megertelek. Tanulj meg bunko beszolasokat.


N

2017. dec. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azt hittem fogok bunkó válaszokat kapni szóval kösz mindenki.

Első válaszoló:nagyon eltaláltad,elég pontosan leírtad a szitut,sajnos. 2 haverral voltam,tök jó kedvem volt,ünnepeltük az egyik szülinapját de így a buszon már nem tudtam jókat nevetni,nem értem miért vagyok ilyen,hogy ennyire magamra veszek kis dolgokat.

Sokszor szálltam már fel jeggyel de ilyen még nem volt,mindegyik normálisan elvette de ez..Poén az eszembe se jutott,a manuson látszott már,hogy 23 óra van,úgy nézett ki mint aki 3 napja nem aludt,meg kb.úgy nézett rám mint aki be van drogozva vagy rúgva és direkt őt akarja szívatni,közben tök normálisan mentem oda,remélem ezzel se hoz többet össze a sors.

Viszont ez jó ötlet,jól csinálod, de hiába van ez,hogy "na,akkor legközelebb beszólok",mert mindig túl váratlanul érnek az ilyenek

2017. dec. 23. 10:57
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Belegondoltál, hogy szerencsétlen sofőrnek, hány hüle agyhalott emberrel kell naponta szenvednie s ráadás még a forgalomban kornázatlan-temetetlen királyaival.


Az odanyújtás mellé talán szólj egy jó napot s tessék a jegy kedves uram!

Így nem egy kibatott jegyautomatának nézed, mint jé ez mozog is s furán...

Ő is többre becsülne egy nyomorék kreténnél, aki szólni sem tud...


A másik, hogy lehet olyan jegyet adtál át, amit a popódból húztál elő s normális ember undorral venne át, de kötelessége...


Ülj át a másik oldalra, királylány;)

2017. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na megjött az első okos

Minden embernek megvan a maga baja,nekem is mégse bunkózok senkivel. Annyi baja lehet szegénynek,hogy hajjaj,a busz sofőr a legnehezebb foglalkozás. Ahol mi vagyunk nincsenek nagyon hülye emberek akikkel szarakodnia kell mert első ajtós,így viszonylag csak normális emberek szállnak fel,forgalom pedig nem nagy

Ez már nem a 60-as évek,hogy így szóljunk meg köszönjünk,gondolom te is állandóan így szállsz fel a buszra,sőt kalapot is szoktál emelni. Még a felnőttek se szoktak köszönni csak odanyújtják,hogy tépje el azt jóvan.

De bocsánat illedelem tanító úr. Szerinted az jobb mint amikor lejárt bérlettel vagy használt jeggyel akarják átb.szni a sofőrt? Nem egyszer láttam már ilyet,pont tegnap is pl.,5 percet álltunk mert nem bírt a csávó kis köcsögökkel. Na azokról mi a véleményed nagy úr? De persze én vagyok a kretén

Nem értem ezt az utolsót se,hogy honnan húztam ki,a kabát zsebemben volt..

2017. dec. 23. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne vegyél ennyire a szívedre mindent. Te sem tudhatod, hogy a sofőr miért volt bunkó. Lehet, hogy szanaszét szívatták már aznap a kekeckedő utasok. Egyáltalán, bunkó volt?

Ne keserítsd meg a saját életedet azzal, hogy nem lépsz túl az ilyen dolgokon azonnal.

2017. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Te hatalmas sznob pakaszt vagy válaszodból is látszik s az is, hogy egy városi takló:D


Szegénykémnek itt nem nyalta ki mindenki popóját s egyből kaksijával dobál, de szánalmas vagy;)

2017. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!