Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis tanácsra lenne szükség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis tanácsra lenne szükségem. Főnök beosztott kapcsolat, mi a véleményetek az alábbi szituról?

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy belezúgtam a főnökömbe. Tipikus történet, bár még sosem történt Velem ilyen. Normál körülmények közt nem lenne gond, de mégiscsak a főnököm. Próbáltam magamban ezt az érzést elnyomni, hogy nem lehetek ennyire idióta, de most már ott tartok h megvadulok Tőle. A történethez annyi még hozzátartozik, hogy az irodán belül én vagyok az egyedüli lány. Ő (29/F) az a tipikus nagy dumás, humoros, laza, intelligens pasi. Mindig poénkodik, viccelődik, beszólogat Nekem stb. Mindig van vmi apró kis megjegyzése amit Nekem céloz, be be szól apróságokat. Teljesen összezavar, mert nem tudom eldönteni, hogy csak kedves vagy flörtöl Velem. Néha úgy tud Rám nézni, h azt is elfelejtem fiú vagyok e vagy lány. Egyszerűen nem tudom összerakni a képet, hogy ezek apró kis célzások, hogy húzza az agyam, vagy esetleg bejövök Neki és csak egy jelre vár? Lassan úgy viselkedem mint tinédzserként, ez őrület. Nem tudom mit tegyek. Próbáljam meg kiverni a fejemből, vagy lépjek valamit, kezdeményezzek, utalgassak valamire, finoman kezdjek ki vele. (ezt a tanácsot kaptam vkitől, de hát hogy lehet vkivel finoman kikezdeni ebben a szituban) Ja még annyi, h kb.3 hónapja mentek szét a menyasszonyával, azóta flörtölget, bulizgat de semmi komoly. Egyszer váltottunk pár smst amiben mellékesen smileykkal közölte h látott egy bombázót, h az milyen érdekes volt, és h ezt nekem köszönheti mert én szerveztem le az előadást ahol látta. Hát ez milyen már. Elnézést ha kissé bő lére eresztettem, de megkattanok. Köszönök előre is minden építő jellegű hozzászólást. 24/L
2011. máj. 13. 22:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
inkább felejtős...
2011. máj. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%

Meg lehet próbálni, de én nem látok nagy jövőt a dologban... :S És kockáztatod vele a munkád.

20L

2011. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
huh jó gyors vagy:) van indokod is?
2011. máj. 13. 23:01
 4/20 A kérdező kommentje:
igen engem is ezt tart vissza, h bonyolítja a dolgot a főnök-beosztott kapcsolat
2011. máj. 13. 23:02
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
azért nem tanácsos sztem, mert ha mégsem úgy sül el a dolog, ahogy képzelitek vagy esetleg neked nem tetszik ha jobban megismered, nagyon kellemetlen mindkét fél számára. Ezt meg lehet oldani, ha bele sem mész. Megmarad a munkád, és egy sor kellemetlenségtől mented meg magad. Viszont ha összejöttök és esetleg uralkodó tipus, vissza is élhet a helyzettel. (pl.: ha elhagyod vagy ha valmiben nem vagytok egy véleményen kirúg vagy ilyesmi... de ez már nagyon extrém helyzet, de vannak ilyenek is)
2011. máj. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
az első voltam... (ja, amúgy max úgy megoldható, ha nem fontos a munkád és úgy gondolod, hogy találsz könnyen másikat vagy esetleg ott is akarod hagyni)
2011. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Hahó!

Szerintem nyugodtam próbálkozz be nálam, nem lenne ellenemre.:) A bombázóval pedig csak féltékenyíteni akartalak.;)

2011. máj. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Hahó!

Szerintem nyugodtam próbálkozz be nálam, nem lenne ellenemre.:) A bombázóval pedig csak féltékenyíteni akartalak.;)


LOL :))))))))))))))))) ez mennyire jo!!! megszakadok :DDDDD

2011. máj. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi ez nagy segítség :D
2011. máj. 14. 08:58
 10/20 A kérdező kommentje:
elsőnek: köszi a tanácsot, kb. pont én is ezeket zongoráztam végig magamban. Ettől még nem könnyebb ;)
2011. máj. 14. 09:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!