Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az alábbi szituról?

Figyelt kérdés
Van egy haver aki találkozott egy lánnyal akinek van egy nemtúl komoly kapcsija, állítólag csak dugócimbi... A haverommal kicsit összemelegedett a lány volt egy kis tipitapi stb, de a lány most kerüli őt és azt mondja, hogy azért, mert fél most új kapcsolatot kialakítani. Lehetséges ez vagy ez csak mellébeszélés?
2012. okt. 15. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
ez csak duma :D
2012. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
már a "dugócimbi" is csak duma volt.
2012. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted hogy az is csak duma volt?
2012. okt. 15. 22:00
 4/9 anonim ***** válasza:
juuuj, szegényke, képzeld mi is megyünk a csajszikkal a plázában, hogy találkozzunk a kapcsijainkkal. Erre mi van,, az enyém nem volt ott, totál kiakadtam, hogy merészel fa képnél hagyni, főleg hogy tegnap voltam fodrásznál meg körmösnél, reméltem majd jól megdicséri de neem, el se jött!
2012. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezt úgy értettem, hogy komolyabb az, mint amit a lány mondott.

A nős pasik is mindig azt mondják a buta libáknak, hogy "már rossz a házasságuk". És ők ezt persze el is hiszik.

2012. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehetségesnek lehetséges... javasoljátok a csajnak hogy váltson dugócimbit és a haveroddal járjon össze dugni... de egy anonim oldalon miért nem a "haverod" teszi fel a kérdést? rólad szól a kérdés igaz?
2012. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anthonyahopkins ***** válasza:
Ez a négyes versenyző vajon fogyatékos?!:-) Egyébként ha azt mondja, hogy van egy dugócimbije, akkor jobb esetben nem kell neki másik dugócimbi. A dugócimbi is a kapcsolat helyett van. Ennyire egyszerű..
2012. okt. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert ő nem használja ezt az oldalt azért. Másrészt azért kértem hogy lányok írjanak mert tippeim nekem is vannak, de a nők másképp gondolkoznak...
2012. okt. 15. 22:07
 9/9 anonim ***** válasza:
mmehöm..:I nem fogyatékos vagyok, csak valamiért kötekedhetnékem volt, aztán láttam ezt a szót, és ennyi. Igazából mikor leírtam már elment a kedvem, csak már elküldtem. Áh mind1, ne vedd magadra kérdező, habár úgy látom nem is vetted magadra^^
2012. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!