Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy mindenkitől...

Miért van az, hogy mindenkitől sorra kapom a beszólásokat, amiért csendes vagyok, de akárhányszor megszólalok, levegőnek néznek? 20/L

Figyelt kérdés

Már több osztálytársamtól, tanáromtól, ismerőstől is megkaptam, hogy olyan csendes vagyok, miért nem beszélek soha, stb. De mégis, akárhányszor hozzászólnék valami témához, vagy úgy csinálnak, mintha ott se lennék és simán a mondatom közepén elkezdenek beszélni, vagy meghallgatják a mondandómat, aztán semmit nem reagálnak rá, ugyanott folytatják a beszélgetést, ahol előttem abbahagyták. És még az ilyen emberek csodálkoznak, hogy nincs túl sok kedvem beszélgetni velük :D

Ez akkor szokott előfordulni amúgy, amikor kisebb társaságban vagyok és annyira halkan azért nem beszélek, hogy egy 8-10 fős csoport ne hallja, mit mondok, szóval nem is az a baj, hogy azért nem reagálnak vagy vágnak félbe, mert nem hallanának. De akkor miért csinálják ezt?


2017. dec. 24. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez van, csak férfiben. Erre még én sem jöttem rá miért lehet. Baszogatnak a csendesség miatt, de azért kedvelnek. Kénytelenek elfogadni. :D

Nálam a levegőnek nézés a motyogásomnak tudható be, mert néha csak morgok, motyogok magamban. Ilyen Kimi Raikonnen stílusban. Szólni meg nem mernek hogy nem értik, mert biztos azt hiszik, hogy csendes gyilkos vagyok. :D

2019. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez kb. azt jelenti, hogy aki kérdezi, szeretné, hogy nyalizz neki. Pl. azzal, hogy elkezdesz magyarázkodni, hogy miért vagy ilyen csendes. Látja, hogy senki olyannak se teszed a szépet a társaságban, akitől ő tartana, ezért a saját csicskájának akar. A legkevésbé se azt jelenti, hogy kíváncsiak rád.
2020. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!