Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erről? Nem...

Mit gondoltok erről? Nem furcsa egy kicsit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyszerűen utálok már magamról beszélni. Ha találkozom valakivel, akkor légyszívesebben csak így ledarálnám, hogy nehéz az egyetem, de amúgy megvagyok, köszi, és utána a másikat hallgatnám. De nem lehet, mert folyton mesélni kell. Főleg most karácsonykor, mikor ugye a hatszáznegyvenedik rokonnal is találkozik az ember.

Régebben amúgy szerettem így az életemről beszélni, de mostanában utálok. És egyáltalán nem vagyok introvertált, visszahúzódó, sőt nagyon társasági ember vagyok. Továbbra is rengeteget beszélek, csak így magamról nem szívesen.

Ma be is szólt az egyik ismerősöm, hogy miért nem mondok semmit, hogy mi újság velem. Ezért most így zavar a dolog. Nektek mi a véleményetek?



2017. dec. 28. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
50%
Legyen olyan az életed, hogy szívesen mesélj róla:)
2017. dec. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!