Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy tudnak egyesek olyan...

Hogy tudnak egyesek olyan nagy baráti társaságot fenntartani?

Figyelt kérdés
Nekem meg úgy kell küzdeni, hogy ne felejtsenek el...
2018. jan. 17. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
33%

Jaj, szívem...minek a nagy társaság? Azt hiszed, attól leszel menő, ha sok ember vesz körül? Inkább vegyen körül csak annyi, amennyit az egy kezeden meg tudsz számolni, de rájuk számíthass tűzön-vízen át.


A nagy társaságoknak meg amúgy 80 %-a csak ismerős, nem igazi barát. Tényleg ez kell neked? Ugye, hogy nem.

2018. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

1-es, én egyet értek azzal amit mondasz de miért nem lehet ezt kevésbé lekezelő stílusban megfogalmazni?

Lemerném fogadni hogy ha barátságos stílusban írtad volna le ezt szerintem 70%+ lenne most a pontozottságod, de így...

2018. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs ebben semmi lekezelő...ezek tények (sajnos vagy sem), de az emberek többsége nem szeret szembesülni az igazsággal, ezt már hosszú ideje látom. Ha nem én fogalmaznám meg, így, ilyen stílusban, akkor megfogalmazná más, másképp, de ugyanezzel a maggal, úgymond.


A pontozás sosem érdekelt :-)fel vagy le, tudod, egyszer fent, máskor lent :-D

2018. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!