Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is rossz útra tért?

Szerintetek is rossz útra tért?

Figyelt kérdés

Üdv

Van egy volt osztálytársam (1-8 osztály), 1000 éve nem láttam és nem is találkoztunk (26 évesek vagyunk), akkoriban visszahúzódó, nem népszerű ember/diák volt.


Mikor küldtek nekem képeket róla, egyik barátom, nagyon durván leesett az állam. Teljesen más a kisugárzása az emberünknek, mint annó, luxuscikkek, az újabb A7-es Audi, szép barátnő, drága utazások : Cancun (Mexikó), Tenerife...stb. De úgy hallottam, hogy sokat jár Bulgáriába és Olaszországba. Teljesen átlagos családból való, nem mondhatni, hogy pénzen nőtt fel, felső fokú végzettsége nincs, ez is biztos, sőt, ahogy mondták nem dolgozik sehol, hogy saját vállalkozás van-e nem tudom.


Így az összképből nekem az esett le, hogy valami illegális dolgokkal foglalkozhat, persze lehet nem így van, csak én vagyok túl begyöpösödött ember meg sok filmet néztem.

(Én külföldön dolgozok, felső fokú végzettséggel és 2.600 eurónál többet nem tudok keresni sehogy, nem hogy ilyen életszínvonalon éljek, főleg Magyarországon)



Mi a véleményetek, rosszúl gondolom vagy vannak kivételes esetek ?



2018. jan. 19. 11:01
 1/3 aranyos121 ***** válasza:
91%

lehet jól keres,az hogy mások mit mondanak nem mindig igaz..tőle kell megkérdeznek hogy miújság vele? mivel foglalkozik?...stb

vagy lehet nyert a lottón :D

2018. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudjuk PONTOSAN, hogy miből él, nem mondhatunk véleményt. Örökölhetett, nyerhetett a lóversenyen, bármi.
2018. jan. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szóval irigykedsz, hogy az, akit kifogtatok és cikiztetek suliban, sokkal többre vitte az életben, mint ti.
2018. jan. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!