Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol lehet ismerkedni?

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék új barátokat,embereket megismerni.Milyen helyen lenne erre lehetőségem?Sportolni már járok még valami jó csoport/klub kéne ami hetente van.Valami jo sportot is meghallgatnek azert.

17l Budapest



2018. jan. 26. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Akár itt a neten is tudsz.

Írj, ha gondolod :)

18/F, Bp

2018. jan. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyaron koltozok pestre, majd elmehetunk iszogatni valahova😏
2018. jan. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szintén pesti vagyok.

17f

2018. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bárhol tudsz csak látnod kellene hány ezer lehetőség mellett sétál el az ember nap, mint nap.


Akár téren, buszon, séta alatt, kávézó stb.


Tudni kell leszólítani mást, aki nyitott feléd az úgyis fejet bólint s ellesz veled.


Soookkal könnyebb dolgotok van nektek pl Bp-n... nem úgy, mint nekem anno: Egy pár utcás faluban nőttem fel, a közeli város pedig kihalt. (mára eléggé veszett ügy a hely)


Amikor Bp-n voltam rokonoknál szembesültem azzal, hogy mennyivel mássabb és egyszerűbb az emberekkel való ismerkedés. (persze akadt bunko is, de letojtam)


Simán oda mentem pl a padon ülő sráchoz és leszólítás után megeredt a nyelvünk, később húga is csatlakozott és meghívtam őket egy kávézóba.


Stb...sok érdekes beszélgetés, ismerkedési lehetőség van felétek.

Csak sokan alap kommunikációba se tudnak fejest ugrani.


Nem 4-5 utcás csóró helyen laksz, mint ahova anno "be voltam zárva".

:)

Szval hajrá!


25/N


Mindig is keresgélni fogok ismiket, s keresem azokat, akikkel rendes kapcsolatot szeretnék.

Nálam jelenlegi cél:

Olyan emberek/személyiségek felkutatása, akik kreatívak, nyitottak az együtt működésre, valamilyen formában alkotnak, a hobbit szakmaként akarják megélni s nem beállni a szűrke emberek közé.


Egy üzlet a célom, pár fős csoporttal, akikkel magunk állítjuk elő a termékelet.

Berendezés, kirakat, műhely...mindenre vannak elképzelések(reális árakkal picit utána számolva). Jelenleg az üzletvezetőit teszem le (azért jöttem vissza magyarba), aztán fordulok is sarkon a további üzletre való gyűjtéshez.


Kint is szert tettem olyan ismerősökre (2fő), akik számomra érdekes emberek, mint személyiség és más ágon alkotnak.


S sose tudhatod kit ismersz meg, akire még a jövőben is számíthatsz.

Az ismeretség elég fontos alap manapság, nem csak azért, hogy élvezd a pillanatokat. A nagy betűs életben a mai világban kell is.

2018. febr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha fotós kell szólj!
2018. febr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!