Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nézik le azt akinek...

Miért nézik le azt akinek nincsenek barátai?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, akik voltak azok mind érdekbarátságok voltak, azok le is morzsolódtak. Pedig hozzáteszem hogy szoktam beszélgetni, kedves vagyok és barátságos. Mindig ott voltam ha vígasztalásra volt szüksége a barátnőmnek, rám mindenben lehetett számítani. Csak ezt vissza nem kaptam szinte sosem. Talán az a baj hogy nincs elég önbizalmam és csendesebb vagyok mint az átlag. Kicsit rossz ez a helyzet, mert nagyon is szeretnék barátokat, és nem hiszem hogy velem lenne a gond, nem vagyok aszociális.

2 éve van párom, de neki megvan a saját haveri társasága, akikkel én is jól tudom érezni magam, de nem érzem a magaménak. Szeretnék egy barátnőt, akivel mindent megoszthatok, akivel meg tudjuk beszélni a dolgainkat. Nem vágyom én már nagy baráti társaságra, mert szerintem az már úgysem lesz.


Ami a legjobban zavar ebben a helyzetben az az, hogy már nem egyszer megkaptam hogy mennyire gáz hogy nincsenek barátaim, nem is értik hogy hogy lehetek ilyen antiszociális, milyen már hogy a páromon kívül nincs senkim...


Épp elég rossz nekem ez a helyzet, nem így akartam én sem, erre azt kapom hogy ez mennyire nincs rendjén. Szeretnék én barátokat, de ha nem találtam igaziakra akkor mit csináljak?


Nagyon rosszul érzem magam emiatt a helyzet miatt.


21/L



2018. jan. 27. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Akik lenéznek ezért,azoknak a nagy része is csak látszatbarátságokat tart fenn,hogy elmondhassák,mennyire szocializálódottak,és mennyire élvezik az életet.

Közben (főleg ebben a korban) csak ideig óráig tartó barizgatások ezek a kapcsolatok.

Az agymosott média majmolása,az érdekjópofáskodások,okostelefonokkal meg egyéb kütyükkel való villogások,és infantilis röhigcsélésekről szólnak ezek a "nagy nagy" barátkozások.Aztán jön egy másik menő arc,az előző pedig már le is van ejtve.

Ha neked nem esik jól,és amúgy teljesen megértelek,az állandó embernyüzsgés,akkor ne csináld.

Azért néznek le,bár ez nem lenézés,hanem inkább kötözködés meg önfényezés,mert primitívek,amilyenné teszi a mai világ a fiatalokat.

Mellesleg megjegyezném,hogy igaz barát felnőtt családos korra talán egy kettő marad,vagy egy sem,úgyhogy felesleges túlnyálazni ezt a nagy társasági élet kérdést.

2018. jan. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Irigyek, mert nekik felezniük kell a tábla csokin.
2018. jan. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: lehet😃😆😂
2018. jan. 27. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Ne aggódj, nem lehet tudni mikor és hogy találsz rá a barátságra. Nekem is problémám a baráttalanság, nincsenek barátnőim csak egy két fiú barát. De ők is csak úgy elém termettek nem kerestem. És tessék.

Azokkal pedig ne foglalkozz, akik rosszat mondanak rád, irigyek!

2018. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam, aztán mégis csak lett egy :D Én is sokat szorongtam emiatt.

Amúgy még csak 21 vagy basszus, ne mondd már, hogy nem lehet nagy baráti társaságod. Az életed java még csak most jön. Pár év múlva teljesen más lesz minden.

2018. jan. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!