Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 23 éves fiú vagyok. Vannak...

Bindi94 kérdése:

23 éves fiú vagyok. Vannak korombeli lányok vagy fiúk akiknek szintén nincsenek igazi barátai? Szerintetek mitől alakult ez így?

Figyelt kérdés

2018. jan. 23. 16:14
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Én 22 éves fiú vagyok de hasonló cipőben járok. A volt gimis osztálytársaim szétszéledtek a nagyvilágban, az egyemen inkább csak társaságom van mint "közeli barátaim", más helyekre meg nem igazán járok.
2018. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is pont így vagyok.
2018. jan. 23. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Elég nehéz a kérdésre úgy válaszolni, hogy nem ismerjük a körülményt. Nagyon sok oka lehet annak, hogy valakinek nincsenek igaz barátai.


Én 25 vagyok és nekem is hiányoznak az életemből az "igaz barátok". Ez sajnos rajtam is múlik, mert nehezen ismerkedem. Nyitottabbnak kellene lennem.


Emellett nagyon nehéz megbízható embereket a mai világban találni.

2018. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

Igaz barát nem létezik. Ha ezt elfogadod, akkor sínen vagy.


Bárhová nézel, csak a becsapott emberek panasza..illetve van, aki még nem tud róla.


Az egyedüllét egy igazi jellempróba.

2018. jan. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nekem se nagyon voltak eleinte. Egyedül voltam ès inkább azokal próbálkoztam barátkozni akivel senki, hogy ne legyek egyedül. Egyszer elromlott a számítógèpem ès mesèltem ezeknek a "barátaimnak". Ezt meghallotta egy olyan fiú az osztályban akit mindenki kedvelt, èrtett a számítógèpekhez ès ez elõtt nem igazán szimpatizált velem sõt inkább belèm kötött. Amikor ezt meghallotta felajánlotta, hogy segít nekem. Dèlután átjött ès megcsinálta, igaz nem volt túl nagy baja, csak nem èrtettem hozzá. Ezután beszèlgettünk. Azóta is nagyon jó barátok vagyunk ès bármirõl el tudunk beszèlgetni. Règen nem is gondoltam volna, hogy ilyen jó barátok leszünk. Hidd el elõbb utóbb rád talál az igaz barátság.
2018. jan. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert nem vagyok szép és 0 szociális készségem van. Nincsenek egyáltalán barátaim csak ismerősök, akikkel hetente pár mondatot váltok, ennyi a szociális életem. Próbálom folyamatosan fejleszteni magam (főleg a külsőm), ennek eredményeként radikálisan megváltozott az, ahogy az emberek (mindenki, tehát férfiak, nők idősek, fiatalok) kezelnek, de igazi barátokat még nem találtam.

(21L)

2018. jan. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Egész életemben valahogy a társadalom peremén voltam, mindig azt mondogattam magamnak,hogy majd középsuliban,majd egyetemen. Jelenleg már nem tudok miben hinni,nincs több lépcsőfok. Valóban más az életfelfogásom, rettenetesen maximalista vagyok, ezzel sokan nem tudnak mit kezdeni. Nem illek bele a közösségbe, így barátokat se találtam soha. Volt pár ember néha mellettem, akik ugyancsak különcök voltak,de a másképp voltak azok,mint én. Mai napig tartjuk a kapcsolatot,de ez se az "igazi barátság" kategória.

21/L

2018. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem se volt 23 évesen. Most 32 leszek, ugyanúgy nincsenek barátaim.
2018. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20F vagyok dettó nincsen igaz barátom.Nem tudom mitől függ sajnos nem volt benne részem/tapasztalatom.
2018. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha Pesten tanulsz, én szívesen beszélgetnék veled. Hasonlóan érzek.


25f

2018. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!